Вітренко висунула Януковичу ультиматум

Януковичу пригрозили: або забирає в Бандери Героя, або з 14 жовтня стаї головним "фашизатором" України.

Прогресивна соціалістична партія України (ПСПУ) і партія "Київська Русь" висунули ультиматум президенту Віктору Януковичу - скасувати укази третього президента Віктора Ющенка, "героїзують фашистів".

"До 14 жовтня 2010 року Ви відкидаєте ганебні Україні Укази колишнього президента Ющенка: N965/2007 від 12 жовтня 2007 року" Про присвоєння Роману Шухевичу звання Герой України ", N46/2010 від 20 січня 2010 року" Про присвоєння Степану Бандері звання Герой України " , N75/2010 від 28 січня 2010 року "Про вшанування учасників боротьби за незалежність України у XX столітті", - цитує звернення прес-служба ПСПУ.

"У разі невиконання нашого ультиматуму 14 жовтня в столиці України - місті-герої Києві - ми будемо ініціювати масову акцію протесту проти фашизації Україні. І скажемо, що фашизації сприяєте ви!" - Підкреслили партійці.

"Якщо наші вимоги не будуть задоволені, ми будемо змушені пред'явити політичні вимоги вже до вас", - сказано у зверненні до Януковича.

Нагадаємо, раніше Янукович заявив, що Указ Ющенка про присвоєння Степану Бандері звання Героя України буде скасовано до Дня Перемоги, 9 травня 2010 року.

Читайте також:

У Бабиному Яру пройшов мітинг проти фашистів і Бандери

Табачник заборонив героїзувати Бандеру, Шухевича і Мазепу

Янукович у суді відповідатиме за статус воїнів ОУН-УПА

Вітренко дорікнула Януковичу, що пора виконувати обіцянки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: