Вітренко влаштувала побоїще

8 липня на площі Леніна в Миколаєві пройшов мітинг Прогресивної соціалістичної партії України, який згодом переріс в справжнє побоїще.

Перед початком мітингу біля будівлі Головпоштамту зібралася група людей з прапорами «Нашої України» і Конгресу Українських націоналістів. У них в руках були плакати на підтримку проведення Натовських навчань і курсу країни на Євроатлантичну інтеграцію.

Бійка в Миколаєві
novosti-n.mk.ua
Після 20-хвилинного виступу Вітренко призвала мітингуючих витіснити праві сили з площі. «Чесно кажучи, набридло, що прийшли ці виродки і заважають проводити нам нашу акцію, заявлену тут. Тому, вітренковці, чоловік 100 досить, розвертайтеся до них і витісняйте з нашої площі. Заявки вони не робили, і тому виступайте маршем, витісняючи бандеровщину з площі. А ми зараз включимо гімн партії», - сказала Вітренко.

Бійка в Миколаєві
novosti-n.mk.ua
Активісти ПСПУ, зрозумівши цей заклик буквально, попрямували до мітингуючих представників правих сил. В результаті відбулося справжнє побоїще, до якого міліція була абсолютно не готова. Правоохоронці всіляко намагалися узяти в кільце і хоч якось захистити від нападаючих нечисленних пікетників, але їм це не завжди вдавалося. Вітренковці забирали у своїх супротивників прапори, ламали вудки, які служили держаками.

Заспокоїлися вони лише після того, як відтіснили «супротивника» за кут будівлі, на вулицю Лягіна.

Бійка в Миколаєві
novosti-n.mk.ua
«Це площа Леніна, і нічого тут було робити фашистам. Вони читають Майн Кампф і, що у них може бути спільного з Леніним?!», - бідкалася Вітренко.

Бійка в Миколаєві
novosti-n.mk.ua
Після всього цього мітинг закінчився, вона знову нагадала мітингуючим про початок військових дій з боку прогресивних соціалістів у зв'язку з Натовськими навчаннями, що проводяться, і повідомила, що всі охочі можуть сідати в автобуси і висуватися до наметового містечка біля Широколановського полігону.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: