Віце-адмірал припускає, що на кораблях ЧФ в Криму знаходиться ядерна зброя

Представник УНП переконаний, що на сьогодні Чорноморський флот РФ – "терра інкогніта" для України.

Віце-адмірал, представник Української народної партії (УНП) Борис Кожин не виключає наявності ядерної зброї на об’єктах та кораблях Чорноморського флоту Російської Федерації, розташованих у Криму.

Як повідомляє прес-служба УНП, про це Кожин сказав у своєму коментарі стосовно заяви прес-секретаря Міністерства закордонних справ України Василя Кирилича, щодо підписання з Росією міжурядової угоди про взаємодію з питань попередження надзвичайних ситуацій і ліквідації їхніх наслідків у місцях дислокації ЧФ РФ на території України.

Кожин наголошує на необхідності "щоквартально проводити інспекції на всіх військових об’єктах та кораблях Чорноморського флоту РФ”.

“Угода про статус та умови перебування Чорноморського флоту РФ на території України чітко передбачає, що на об’єктах Чорноморського флоту РФ в Севастополі заборонено розміщувати ядерної зброї, однак за всі роки Україна жодного разу не провела комплексну перевірку російських частин, кораблів та підводних човнів. На сьогодні Чорноморський флот – терра інкогніта для України, там може бути навіть ядерна зброя", – цитує прес-служба УНП слова політика.

Він наголосив, що "основним положенням нового міжурядової угоди має стати проведення інспекції на всіх військових об’єктах та кораблях ЧФ РФ, а не лише на складах, де можуть зберігатися вибухонебезпечні і хімічні речовини”.

Адже, переконаний віце-адмірал, зберігати небезпечні речовини та зброю можна не лише на визначених для цього складах, а й на військових човнах, адміністративних та господарських складах.

"Тому, щоб українська сторона могла хоча б приблизно знати, що зберігається на об’єктах ЧФ РФ, знати про переміщення вибухонебезпечних та хімічних речовин, Угода також має включати норму, щоб інспекція відбувалася принаймні щоквартально. Це на сьогодні основне завдання українського Міністерства закордонних справ", – підсумував Кожин.

Нагадаємо, 2 березня речник МЗС України Кирилич повідомив про те, що Росія пропонує Україні укласти міжурядову угоду про взаємодію з питань попередження надзвичайних ситуацій і ліквідації їх наслідків в місцях дислокації Чорноморського флоту РФ на території України.

За словами Кирилича, укладення цієї угоди дозволить врегулювати весь комплекс можливих проблемних питань і дасть правові підстави для включення до її тексту положень щодо проведення інспекцій військових об’єктів, в яких зберігаються вибухові і хімічні речовини.

Читайте також:

Севастополь не вимагав від ЧФ РФ секретних списків звільнюваних

Севастополь хоче отримати від ЧФ РФ секретні дані

Глава Міноборони Росії побував у Севастополі
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: