Віце-прем'єр Сівкович вважає, що його шантажують справою про отруєння Ющенка

Віце-прем'єр Сівкович, якого викликали на допит до ГПУ у справі про отруєння Віктора Ющенка, вважає, що його шантажує керівник слідчо-оперативної групи Галина Климович.

Володимир Сівкович
УНІАН
Сівкович скаржиться на шантаж
Віце-прем'єр Володимир Сівкович вважає шантажем з боку керівника слідчої групи повістку на допит у справі про отруєння екс-президента Віктора Ющенка.

Він зауважив, що готовий іти на допит у Генеральну прокуратуру, однак не до керівника слідчої групи в справі про отруєння Ющенка, а безпосередньо до генпрокурора.

"Кримінальна справа була порушена за фактом. Сміливості тоді не було в Генпрокуратури розслідувати цю справу "по іменам". Повістки усім віце-прем'єрам і народним депутатам - це просте знущання над людьми, шантаж з боку Климович (керівника слідчо-оперативної групи в справі про отруєння Віктора Ющенка Галини Климович - ред.), що фактично до сьогоднішнього дня некерована генеральним прокурором", - сказав Сівкович.

За словами віце-прем'єра, він готовий прийти в прокуратуру з цього приводу, але безпосередньо до генерального прокурора, а не до Климович.

Раніше повідомлялося, що Сівковича викликають 31 березня на 15.00 у Головне слідче управління Генпрокуратури.

За інформацією ЗМІ, протягом останнього років Сівкович неодноразово викликався на допити в справі отруєння Ющенка, однак не ходив на них. У той час він мав імунітет народного депутата.

У зв'язку з вступом на посаду віце-прем'єра Сівкович склав повноваження депутата.

Будучи парламентарієм, Сівкович очолював слідчу комісію Верховної ради з питань отруєння Ющенка і заявляв, що ніякого отруєння діоксином не було. 

Сівкович поставив під сумнів результати експертиз, запропонувавши провести аналізи в Україні. Він запевнив, що у справі мала місце низка фальсифікацій.

Читайте також:

Віце-прем'єра Сівковича викликали на допит у справі про отруєння Ющенка

Ющенко сподівається, що зі зміною влади справу його отруєння не закриють

ГПУ не відстороняла керівника слідства у справі про отруєння Ющенка

Слідча комісія ВР: справу про отруєння Ющенка сфальсифіковано

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: