Віце-прем'єра Сівковича викликали на допит у справі про отруєння Ющенка

Віце-прем'єра з питань силових структур Володимира Сівковича викликали до ГПУ на допит у справі про отруєння Ющенка. До цього Сівкович жодного разу на допити не з'являвся.

Володимир Сівкович
УНІАН
Володимира Сівковича викликали на допит до ГПУ
Віце-прем'єра з питань силових структур Володимира Сівковича викликали на допит у справі про отруєння екс-президента Віктора Ющенка.

Сівковича викликали 31 березня на 15 годину до Головного слідчого управління Генпрокуратури на вулиці Борисоглібській, повідомили джерела "Української правди".

Повістка Сівковичу була направлена за місцем роботи до Кабінету міністрів.

Протягом останніх років Сівкович неодноразово викликався на допит по справі отруєння, однак не ходив на них. У той час він мав імунітет народного депутата.

У зв'язку зі вступом на посаду віце-прем'єра Сівкович склав повноваження депутата.

Будучи нардепом, Сівкович очолював слідчу комісію Верховної ради з питань отруєння Ющенка та вимагав звільнення керівника слідчої групи в справі Галини Климович.

У середині березня заступник генпрокурора Віталій Щоткін заявив Климович вимогу готувати справу для передачі новому слідчому, але після галасу в пресі цей намір не було реалізовано.

Раніше голова тимчасової слідчої комісії (ТСК) Верховної ради з розслідування обставин отруєння Ющенка Володимир Сівкович заявив, що має докази того, що отруєння було сфальсифіковане.

Сівкович поставив під сумнів результати експертиз, запропонувавши провести аналізи в Україні. Він запевнив, що у справі мала місце низка фальсифікацій.

Читайте також:

Ющенко сподівається, що зі зміною влади справу його отруєння не закриють

ГПУ не відстороняла керівника слідства у справі про отруєння Ющенка

Слідча комісія ВР ініціює повторне проведенння аналізів Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: