Віце-президент США їде в Україну зміцнювати дружбу

Головна мета подорожі – зміцнити партнерства США з Україною і Грузією конкретними заходами.

Головною метою візиту віце-президента США Джона Байдена до України та Грузії є зміцнення партнерських відносин.

Про це заявив радник віце-президента Тоні Блінкен під час телеконференції.

"Сполучені Штати високо поціновують партнерство з Україною і Грузією, тож головна мета подорожі – зміцнити ці партнерства конкретними заходами", - сказав Блінкен.

Він зауважив, що поїздка Дж.Байдена є не візитом ввічливості, а важливим кроком зовнішньої політики США. Саме тому Дж.Байдена супроводжує чисельна делегація, у складі якої високопосадовці з Державного департаменту США, Ради національної безпеки при Білому домі, з Міністерства оборони та з Національної економічної ради.

Він вкотре наголосив, що США не мають наміру домінувати в будь-якому регіоні.

"Нещодавно держсекретар (Гілларі) Клінтон говорила про багатопартнерський світ, що ми його прагнемо збудувати. Адже США не шукають жодних сфер впливу чи домінування в якомусь окремому регіоні. Ми прагнемо мати надійних партнерів, які допоможуть нам вирішувати проблеми, що виникають… Отож, це відповідає нашим інтересам – допомогти Україні й Грузії стати найефективнішими нашими партнерами, з прозорими демократичними та економічними інститутами, з активним громадянським суспільством, з сучасними збройними силами", - сказав Блінкен.

Він підкреслив, що це партнерство не завдає шкоди жодним іншим країнам, а піде на користь усім.

"Другий спільний знаменник для обох візитів – той, що Україна й Грузія надихнули людей в усьому світі, включно зі Сполученими Штатами, своїми мирними революціями у недалекому минулому", - додав Дж.Байден.

Нагадаємо, Байден перебуватиме в Україні з візитом 20-22 липня. Під час візиту він зустрінеться з президентом Віктором Ющенком і прем’єр-міністром Юлією Тимошенко.

Читайте також:

Центр Києва перекриють у зв'язку з візитом віце-президента США

До України приїде Хіларі Клінтон

США обіцяють не заважати Ізраїлю напасти на Іран

Україну відвідає віце-президент США
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: