Віце-президент Європарламенту: з демократією в Україні "щось негаразд"

Після розпуску Верховної ради Європейський союз усвідомлює, що в Україні відсутнє стабільне політичне підґрунтя.

Таку думку висловив віце-президент Європарламенту Марек Сівець, повідомляє "Німецька хвиля". За словами Сівця, позачергові вибори не є чимось незвичним і вони відбуваються навіть у країнах із розвинутими демократіями. "Утім, якщо вибори відбуваються щороку, це означає, що із демократією щось негаразд", - сказав він.

Віце-президент Європарламенту зазначив, що Євросоюз непокоїться з приводу того, що Україна втратить іще півроку. Оскільки не буде парламенту, не буде законодавчої діяльності, натомість знову розгорнеться передвиборча кампанія. Окрім цього, вважає віце-президент Європарламенту, після виборів в Україні фактично нічого не зміниться.

"Я не бачу шансу обрати парламент, який матиме іншу політичну структуру. Можна очікувати, що в результаті виборів більше голосів набере БЮТ та Партія регіонів. Але я сумніваюся, що буде стабільна більшість", - сказав Сівець. На його думку, нині в Україні панує нестабільність і відсутність ефективного менеджменту. І якщо не вдалося досягти раніше, немає гарантії, що це зможе зробити парламент нового скликання. Віце-президент Європарламенту вважає, що співпраця між ЄС та Україною і надалі триватиме, але всі знатимуть, що для подальших переговорів відсутнє стабільне політичне підґрунтя, підкреслив Сівець.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: