Віце-спікер Держдуми РФ назвав умову здешевлення газу для України

Російський віце-спікер заявив, що обговорювати перегляд газових контрактів можна буде лише після формування нового уряду в Україні.

Заступник голови Державної думи РФ, президент Російського газового товариства Валерій Язєв заявив, що говорити про зниження ціни на газ можна говорити в тому разі, якщо Україна входитиме в інтеграційні структури з РФ.

"Потрібні особливі механізми, інтеграційні угруповання, в які Росія входить, як і Білорусь – єдиний митний простір, СНД, єдиний економічний простір. Тоді можна говорити про якісь особливі умови, а так сьогодні існує справедлива формула ціни", - зазначив він.

Загалом же, заявив Язєв, говорити про перегляд газових контрактів з Україною до формування нового уряду передчасно.

Він вважає, що існуючі договори справедливі й симетричні з іншими європейськими країнами за цінами і тарифами. Він додав, що РФ і так пішла Україні назустріч, зменшивши обов`язковий обсяг відбору газу.

Язєв також повідомив, що механізм зміни договорів прописаний у самих документах. "Якщо буде ініціатива української сторони, ми їх розглянемо. Але, на мій погляд, кардинально щось змінювати не варто, і немає підстав на це покладатися", - сказав віце-спікер Держдуми.

Він зазначив, що президент України Віктор Янукович, як і інші лідери країн, діє правильно, коли намагається зменшити для себе ціну, але є розуміння економічної обгрунтованості.

Нагадаємо, раніше президент Янукович заявив, що газові питання із РФ будуть обговорюватися одразу після створення уряду в Україні.

Читайте також:

Газові переговори з Росією проведе вже новий прем’єр

Литвин впевнений, що всі політики підтримають газовий консорціум з Європою та Росією

Янукович в Москві не піднімав тему цін на газ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: