Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вітвіцька і Тарабарова разом із героєм АТО Юрієм Весельським представлять проект "Переможці" у Херсоні

Урочисте відкриття виставки відбудеться цієї суботи, 9 липня, о 17:00.

Соціальний мультимедійний проект "Переможці" завітав до Херсону.

Цієї суботи, 9 липня, о 17:00 у приміщені Херсонського академічного музично-драматичного театру ім. Миколи Куліша відбудеться урочисте відкриття виставки, яке проведе її куратор, ведуча ТСН на каналі 1+1, волонтер Соломія Вітвіцька разом з героєм АТО-"переможцем" Юрієм Весельським. Для гостей заходу заспіває Світлана Тарабарова.

Ініціатором і організатором виставки у Херсоні виступили член виконавчого комітету Херсонської міської ради, учасник АТО Садіяр Мамедов, громадська організація "Добродія-Херсон" (керівники: Вікторія Гавренкова, Олексій та Юрій Марущенки).

"Переможці" Вітвіцька та Весельський_3
прес-служба каналу "1+1"

Виставка складається з фоторобіт відомого українського фотографа Олександра Мордерера і арт-директора Тетяни Рубльової, відеобекстейджу, а також спеціального благодійного випуску журналу VIVA! і циклів сюжетів Телевізійної Служби Новин. В основі проекту неймовірні історії 17 бійців і однієї жінки-волонтера, які втратили частини тіла під час бойових дій на сході України, але не втратили силу духу.

"Переможці" Вітвіцька та Весельський_2
прес-служба каналу "1+1"

Для всіх охочих експозиція буде відкрита до 22 липня, вхід вільний. Відвідувачі виставки також матимуть можливість придбати спеціальний випуск журналу VIVA!, в якому опубліковані фото учасників проекту, а також історії їхнього життя, і таким чином підтримати проект.

Всі кошти від продажу видання спрямовуються на реалізацію соціальних цілей проекту. Головна з них - розвиток сучасного протезування в Україні. Так, отримані раніше кошти були направлені на навчання українських протезистів. Перші п'ятеро спеціалістів з різних міст 10 липня вирушать у місто Гамільтон в Канаду, де на базі реабілітаційно-протезного центру пройдуть тижневий курс навчання, організований Канадсько-Українським Фондом Міжнародної Підтримки.

Наразі команда проекту працює над удосконаленням програми навчання протезистів, хірургів в форматі новітніх техногологій та залученням до неї якомога більшої кількості українських спеціалістів з усіх регіонів України.

"Переможці" Вітвіцька та Весельський_5
прес-служба каналу "1+1"

У майбутньому організатори "Переможців" планують розширити цю сферу благодійної діяльності, а саме сприяти розвитку спортивного протезування, яке наразі фактично відсутнє в Україні, але відкриває значно ширші можливості реабілітації після важких травм та ампутацій.

Долучитися до благодійних ініціатив проекту можна з будь-якого куточка світу, зробивши свій внесок.

Проект "Переможці" також направлений на вирішення питань безбар'єрності українських міст, зокрема, встановлення пандусів, та створення повноцінних умов життя для людей з інвалідністю. Ще одна місія проекту – здійснювати мрії героїв.

Залиште свій коментар

Вибір редакції