Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Виверження вулкану на Балі: дипломати дали застороги українцям

Туристам радять бути на контакті з організаторами поїздок і не наближатися до епіцентру стихії.

Українських громадян просять триматися на відстані від вулкану Агунг на острові Балі в Індонезії. Поради щодо поведінки під час вулканічної активності надала прес-служба Міністерства закордонних справ України.

У поширеному повідомленні йдеться про те, що наше посольство в Республіці Індонезія рекомендує туристам бути особливо обережними під час відвідання східної частини острова Балі. Зокрема, триматися на відстані не ближчій ніж 12 км до вулкану, а також слідкувати за повідомленнями про розвиток ситуації. "У зв’язку із впливом викидів вулканічного пилу на здійснення авіаційних перевезень, перенесенням міжнародних та внутрішніх авіарейсів, а також нестабільною роботою міжнародного аеропорту Нгурах Раі (о.Балі), громадянам рекомендується контактувати з представниками туристичних організацій, авіакомпаній, організаторами подорожей та страховими компаніями стосовно вирішення організаційно-технічних питань, що виникають у цьому зв’язку (перенесення рейсів, розміщення у готелях, продовження терміну перебування)", - пояснюють дипломати.

У МЗС також закликають українців у разі потрапляння у скрутні ситуації звертатися до посольства за номером "гарячої лінії" (+62) 8788-489-0918, електронною поштою на адресу emb_id@mfa.gov.ua або на цілодобову "гарячу лінію" МЗС України: +38-044-238-16-57 (cons_or@mfa.gov.ua). 

ВідеоЧерез пробудження вулкану з Балі не можуть вилетіти близько 60 тисяч туристів

Залиште свій коментар

Вибір редакції