Вивозили речі фурами. Керівник охорони Межигір'я розповів про захоплення резиденції Януковича

Дата публікації
Перегляди
4634
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Вивозили речі фурами. Керівник охорони Межигір'я розповів про захоплення резиденції Януковича

Фото: УНІАН

Він особисто зняв охорону з об'єктів резиденції.

Активісти, які захопили 2014 року резиденцію втікача Віктора Януковича "Межигір'я" протягом декількох днів вивозили речі фурами.

Про це під час суду щодо держзради Януковича розповів керівник охорони резиденції Анатолій Кобилинський, передає "УП".

За його словами, коли почалося захоплення Межигір'я, він вирішив зняти охорону з резиденції. Він бачив, як окремі угруповання активістів не могли щось поділити біля парковки. 

Кобилинський зазначив, що активісти почали виносити щось із будівель, однак він не знав, що саме.

"Коли я 23 числа прийшов на об’єкт, мені сказали, що вночі був напад на "хонку". Тоді, зараз уже нардеп Тетяна Чорновіл, разом з групою озброєних осіб проникла в будівлю і вийшла звідки з рюкзаком, але невідомо, що вона винесла", - каже свідок.

За його словами, протягом чотирьох днів із резиденції фурами вивозилися невідомі речі.

"Протягом 4 днів з території виїжджало кілька автомобілів (фур), а також колона з 15 автомобілів фольцваген транспортер. Що вони вивозили, я не уявляю", - каже Кобилинський.

Опитували у суді й іншого свідка - мешканця окупованого Криму Андрія Нікіфорова. Однак той не зміг відповісти на запитання про те, у якій країні проживає, після чого допит закінчився.

Нагадаємо, екс-президент України, утікач Віктор Янукович у лютому 2014 року зв'язувався з лідером "Правого сектору" Дмитром Ярошем для того, аби той зупинив штурм резиденції у Межигір'ї.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4634
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація