Виявлено підозри на онко, пневмонії і туберкульоз: у Дніпрі пересувний флюорограф обстежив понад 1600 осіб

Дата публікації
Перегляди
7289
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Виявлено підозри на онко, пневмонії і туберкульоз: у Дніпрі пересувний флюорограф обстежив понад 1600 осіб

Головна мета акції - виявлення пневмонії, туберкульозу легень, онкологічних захворювань.

У Дніпрі та області завдяки роботі пересувного флюорографа обстежено понад 1600 громадян. В результаті виявлено 181 пневмонію та 19 підозр на онкозахворювання.

Про це повідомляє пресслужба Дніпропетровської ОДА.

У межах місячника здоров’я “Медики за здоровий спосіб життя” у регіоні працює мобільний флюорограф. Головна мета - виявлення пневмонії, туберкульозу легень, онкологічних захворювань органів грудної порожнини та інших хвороб.

"Зручність такої діагностики в тому, що  людина отримує негайно результат флюорографії, адже поруч працює лікар-рентгенолог. У жовтні такі акції проводились в Дніпрі біля торгівельних центрів “Караван”, “Вавілон” та “Наша правда”, а також в Синельниковському, Верхньодніпровському, Новомосковському районах та м. Жовті Води", - йдеться в повідомленні пресслужби ОДА.

За три тижні за допомогою пересувних флюорографів  обстежено вже понад 1600 осіб. Серед мешканців Дніпра більш ніж 300 патологій в легенях.

Загалом виявлено 181 пневмонію та 19 підозр онкологічних захворювань. Всі громадяни отримали консультації пульмонолога. 

Разом із цим проведено скринінгові анкетування громадян на туберкульоз, проведення тестування на ВІЛ та гепатит С, вимірювання рівня артеріального тиску та рівня глюкози крові, пульсоаксиметрія (визначення рівня насиченості крові киснем), консультації лікарів. 

Нагадаємо, що краще робити для діагностики коронавірусу – КТ чи рентген: лікар-інфекціоніст пояснив деталі.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
7289
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація