Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Вийди отсюда, розбійник". У Житомирі продаються шкарпетки з цитатами Зеленського

Шкарпетки натуральні та складаються на 80% бавовни.

Шкарпетки з цитатами президента “Плохо чуєш мене” і "Вийди отсюда, розбійник" до секретаря Бориспільської міськради пошили у Житомирі. Наразі "крилаті" фрази Володимира Зеленського нанесли на одну партію шкарпеток, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Ідея шкарпеток з'явилася у невеликій житомирській крамничці. Директорка магазину Валентина Павловська каже, якось міркували з колективом над ідеєю нового дизайну.

Раптом хтось згадав популярну фразу президента, яка прозвучала на нараді у міськраді Борисполя. "Вийди отсюда розбійник, плохо чуєш мене?", - сказав Володимир Зеленський до секретаря, якого звинувачують у нападі на активіста.

Оскільки цитата одна, а шкарпеток дві, то мем довелося розділити. "На одній написали "Плохо чуєш мене?", а на другій - "Вийди отсюда розбійник", - каже директорка магазину Валентина Павловська.

Відео "Вийди отсюда, розбійник": у Житомирі продають шкарпетки з цитатами Зеленського

Шкарпетки з цитатами президента. "Вийди отсюда, розбійник" - ці слова Зеленського до секретаря Бориспільської міськради тепер не тільки в мемах, а й на житомирських шкарпетках. Чи сприяє така творчість торгівлі - з'ясовувала ТСН.  

"Вийди отсюда, розбійник": у Житомирі продають шкарпетки з цитатами Зеленського

Шкарпетки натуральні та складаються на 80% бавовни.

Після того, як фото шкарпеток з'явилося у мережі, попит на них ажіотажний. Покупці стверджують, що купують їх на подарунки. Натомість старші люди шкарпетки не беруть, бо носять більш практичні.

Автори ідеї збираються замовляти іншу партію, бо перша, яка мала 100 пар, майже розійшлася. Найбільше, кажуть, надіслали до Борисполя, де народилася крилата фраза. Єдине, що засмучує продавців, коли в їхньому креативі шукають політичний підтекст. "Це була лише наша ідея, яка виникла в колективі. Ніхто нам не замовляв", - каже директорка.

Авторське право і надалі залишиться за цією крамницею, обіцяють на фабриці

Чи сподобалося президенту Зеленському, що його цитата розлетілася навіть на шкарпетки, невідомо. В офісі Президента від коментарів утрималися.

Кореспондентка ТСН Олена Кузнєцова.

Залиште свій коментар

Вибір редакції