Війна з Росією на Чорному й Азовському морях не спалахне до виборів - астролог

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Найбільш критичний період вже минув, тепер Путін очікуватиме перемоги на виборах президента України своєї "фішки".

Не зважаючи на те, що ситуація в Чорному і Азовському морях загострюється, війна між Росією і Україною на морях не спалахне.

Про це в коментарі "Главреду" заявив астролог Влад Росс.

"Найближчий рік – війни не буде. Жодної ескалації на морях не варто очікувати, поки в Україні не пройдуть вибори президента і парламенту. Така війна не в інтересах Росії і точно не в інтересах України", - розповів він.

За його словами, навіть якщо щось подібне станеться, флот НАТО увійде в Азовське море, а Путін в такому випадку діяти не наважиться. "Точно так само, як в Сирії: Путін на словах був крутий, але бомбити останній форпост повстанців він не наважився", - зазначив Росс.

ВідеоПровокація від російської армії. Винищувач СУ-27 пролетів біля кораблів ВМС України

Провокація від російської армії. Винищувач СУ-27 пролетів біля кораблів військово-морських сил України. Сталось це під час навчань "Козацька воля - 2018", яке відбувалося у Чорному і Азовському морях. Це відео зняли члени екіпажу корабля. Російський винищувач проходить повз на невеликій висоті. Інцидент стався наприкінці вересня, утім відео оприлюднили лише напередодні. 

Провокація від російської армії. Винищувач СУ-27 пролетів біля кораблів ВМС України

Астролог додав, що Україна, незважаючи ні на що, зуміє зберегти контроль над Чорним і Азовським морями.

"Принаймні, найближчий рік вона зуміє контролювати половину Азовського моря. Природно, вона також буде контролювати акваторію моря поблизу Одеси, Миколаєва, Іллічівська, Херсона і т. д.", - додав експерт.

Він зазначив, що найнебезпечніший період для України і Росії був у серпні 2018 року, і Путін, принаймні до виборів, на військове загострення в Україні не піде.

"Небезпека позаду. Загроза з моря була у серпні. Але все обмежилося лише окремими діями Росії в Азовському морі. Зараз Путін чекає, щоб Тимошенко чи Бойко – перемогли на виборах в Україні. А якщо так станеться, то навіщо йому починати якісь війни, коли його "фішка" може виграти вибори в Україні? Хоча Тимошенко і не зовсім "фішка" Путіна, але в будь-якому випадку для нього це непоганий варіант", - резюмував Росс.

Як повідомлялося раніше, президент Петро Порошенко повідомив, що Україна готується до відсічі російської агресії з морського напрямку - на Азові.

Указом від 12 жовтня президент постановив увести в дію рішення Ради національної безпеки та оборони про невідкладні заходи щодо захисту національних інтересів на Півдні та Сході України, у Чорному та Азовському морях і Керченській протоці. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції