Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Війна за спадок: у дружини покійного нардепа Єремеєва колишні партнери намагаються відібрати $ 50 млн

Партнери та друзі нардепа вирішили, що це забагато для родини Єремеєва і почали захоплення його частки ще коли був шанс на його одужання.

Тетяна Єремеєва – звичайний лікар. Але вже завтра вона може повністю змінити своє життя та стати найбагатшою жінкою в Україні і зі своїми астрономічними статками одноосібно очолити рейтинг багатіїв Forbes.

Близько 60 мільйонів доларів – саме стільки Тетяна має отримати у спадок від загиблого чоловіка. Проте за її спадком вже відкрили полювання і замість мільйонних статків вона разом з дітьми може залишиться ні з чим.

Колишні партнери її чоловіка на чолі з найкращим другом вирішили “кинути” вдову і відібрати її законну долю в бізнесі чоловіка.

“Гроші” розкрили всі секрети війн олігархів за багатомільйонні статки і розповіли на що вони готові йти та через кого можуть переступити товстосуми заради грошей. Кримінал, афера, підміна документів та навіть власний закон в стінах парламенту і підкуп нардепів – все це заради спадщини олігарха Єремеєва.

Влітку 2015 року під час прогулянки на своєму улюбленому коні Вінстоні Ігор Єремеєв впав та трагічно загинув. Дружня родина втратила батька.

Не встигши отямитися від загибелі чоловіка, Тетяна отримує новий удар, ще сильніший. Тепер вже від найкращих друзів та партнерів Ігоря – Степана Івахіва та Сергія Лагура.

Справа в тому, що Ігор володів 25% групи “Континіум” більш відомої за мережею АЗС WOG. Вартість його долі оцінюється сьогодні у 400 мільйонів доларів, а сам “Континіум” у більш ніж півтора мільярди доларів.

Саме це і стало причиною, через яку партнери та друзі Ігоря вирішили, що це забагато для родини Єремеєва і почали захоплення його частки ще коли був шанс на його одужання.

Відео"Гроші" розкривають усі секрети війн олігархів за багатомільйонні статки

Степан Івахів, до речі, друг дитинства Єремеєва, з яким вони починали бізнес в селі Острожці на Волині. Вони дружили родинами та разом шили шкіряні куртки у школі. Тут і починався відомий WOG. Але після смерті друга, Івахів чомусь зрадив і його пам'ять і відносини з його родиною використавши довіру дружини Ігоря Тетяни.

Викравши свідоцтво про смерть, Івахів та Лагура використали стареньку матір Єремеєва та відкрили спадкову справу у підконтрольного “Континіумі” нотаріуса.

До речі, Мін’юст вже розпочав перевірку цього нотаріусу та за ці справи може позбавити його ліцензії.

Розуміючи абсурдність та незаконність своїх дій, партнери показали розгубленій вдові начебто підписаний Ігорем трастовий договір про добровільну передачу частки бізнеса партнерам, але не оригінал, а сумнівну копію без підпису Ігоря.

Наразі Шевченківський відділ поліції розслідує кримінальну справу за цими фактами. Але навіть слідчим Івахів та Лагур відмовляються надавати документи та свідчення, мовчки захопивши багатомільйонну долю партнера.

Продовження історії боротьби за спадок родини Єремеєвих дивіться в наступну суботу в проекті Українські сенсації. Журналісти покажуть не тільки історію боротьби за спадщину Ігоря Єремеєва, а й розкриють залаштунки створення бізнес-імперії WOG та справжні обличчя її засновників.

Залиште свій коментар

Вибір редакції