Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Війна" з нелегальними АЗС. В уряді розповіли, скільки заправок закрили правоохоронці

Правоохоронці вилучили у незаконних АЗС 4 тисячі тонн пального.

Станом на 9 січня 2020 року правоохоронці припинили діяльність 377 нелегальних АЗС та вилучили з обігу чотири тисячі тонн паливно-мастильних матеріалів на загальну суму 93,4 млн грн.

Про це повідомив у своєму Telegram-каналі прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

Як уточнив прем'єр, за ініціативою президента Володимира Зеленського почалася широка кампанія з ліквідації тіньових схем торгівлі пальним."Усі схеми будуть викриті і ліквідовані, а їх учасники - притягнуті до відповідальності", - заявив Гончарук.

За його словами, фахівці Державної фіскальної служби, Нацполіції і Служби безпеки України вже провели 2,2 тис. перевірок і перевірили інформацію щодо 1,399 тис. нелегальних АЗС. Зокрема, за результатами інспекції, "377 АЗС припинили свою діяльність, 316 - були демонтовані раніше або відсутні за адресою, 243 - демонтовані за звітний період, 463 - оформили ліцензію".

Крім того, Гончарук розповів, що правоохоронці вилучили з обігу 4 тисячі тонн паливно-мастильних матеріалів на суму 93,4 млн грн, а також обладнання на - 94,2 млн грн. За цими фактами відкрили 292 адміністративні та 152 кримінальні провадження.

Прем'єр-міністр наголосив, що один із пріоритетів уряду, аби українці купували пальне європейської якості виключно в ліцензованих нафтотрейдерів.

"Уряд зробив рішучі кроки. Спільно з нафтотрейдерами ми продовжимо боротьбу з нелегальними АЗС", - підсумував Гончарук.

Як повідомлялося раніше, Служба безпеки України припинила діяльність майже 300 нелегальних автомобільних заправок у всіх регіонах України. Вони працювали із порушенням вимог чинного законодавства. Їх діяльність становила підвищену небезпеку для навколишній та призводила до масштабного недоотримання коштів місцевими бюджетами. 

Відео Нелегальні заправники у Рівному не приходять на суди, бо зайняті роботою на тіньових АЗС

Там, попри вказівку президента, протоколи поліції, опечатування нелегальних заправок, вони функціонувати не припиняють. На засідання не ходять, бо незаконно заправляють автомобілі. ТСН розповість більше.    

Нелегальні заправники у Рівному не приходять на суди, бо зайняті роботою на тіньових АЗС

Залиште свій коментар

Вибір редакції