Вийшов по кавун - дістав кулю. Одеський активіст Михайлик розповів подробиці замаху на нього

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Чоловік розповів, що спортивна підготовка допомогла йому дістатися будинку, і вже там він знепритомнів.

Активіст Олег Михайлик, на якого скоїли замах 22 вересня, розповів, що отримав кулю у груди, коли вийшов до магазину по кавун.

Про це він заявив під час першої після нападу прес-конференції 5 жовтня, яку влаштував на вході до двору його будинку, неподалік того місця, де його підстрелили.

"Це був звичайний суботній день, крім того, що я поїхав брати участь в акції, спрямованій на недопущення забудови пляжу Ланжерон одним відомим негідником на прізвище Кисловський. [...] Після завершення акції [...] мені потрібно було поїхати, оскільки в мене були невідкладні питання", - розповів Михайлик.

Відео"Цапами-відбувайлами" називають одеські активісти затриманих за напад на Олега Михайлика

"Цапами-відбувайлами" називають одеські активісти затриманих за напад на Олега Михайлика. Поліція в цьому злочині підозрює трьох громадян Грузії, які давно живуть в Одесі. Про них відомо, що їхні мобілки зафіксували на місці нападу, а самі чоловіки сиділи в одному авто. В Олега Михайлика, який бореться в Одесі з незаконними забудовами, стріляли у вихідні. 

"Цапами-відбувайлами" називають одеські активісти затриманих за напад на Олега Михайлика

Активіст додав, що цілий день їздив містом, мав декілька зустрічей, пов'язаних з його приватним бізнесом.

"Увечері я пішов купити води і фруктів. [...] Я йшов, як звичайно, ніс його (кавун, - ред.) додому. В якийсь момент я відчув сильний біль і щось гаряче з лівого боку грудей", - розповів Михайлик.

Він додав, що у цей момент ніхто не йшов йому назустріч, він не бачив нападника і не чув пострілу.

"Чесно кажучи, я навіть не знаю, як це сталося. Мабуть, там був шоковий стан. Певна спортивна підготовка допомогла мені дістатися будинку, відкрити кодовий замок, пройти увесь двір і вже на порозі свого будинку я знепритомнів", - розповів активіст.

Олег Михайлик, одеський активіст_2
ТСН.ua

Також Михайлик додав, що зараз він почувається нормально фізично, але не дуже добре у сенсі психологічного стану. 

"Почуваюся добре, хоча було і краще. Людина, яка займалася спортом, а зараз не може взяти до рук склянку, почувається погано не стільки фізично, скільки морально", - зауважив Михайлик.

Як повідомлялося раніше, Михайлик також озвучив свої підозри щодо особи замовника. Він зокрема розповів, що ні  з ким не мав конфліктів, "окрім як зі структурами, безпосередньо пов'язаними з Одеською міською владою і особисто мером Трухановим".

Нагадаємо, що замах на убивство Олега Михайлика було скоєно 22 вересня. Поліція надала йому охорону.

Раніше на прес-конференції Михайлик вимагав відставки начальника ГУ НП в Одеській області Дмитра Головіна і прокурора області Олега Жученка. Його друзі та колеги пов'язують замах саме з діяльністю активіста та влаштували протест під стінами головного управління поліції Одещини.

Залиште свій коментар

Вибір редакції