Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Військова прокуратура затримала фігуранта секс-скандалу довкола студентки та чиновника МВС - ЗМІ

Нині вдома у Петрова проводять обшук.

Військова прокуратура затримала відомого політтехнолога Володимира Петрова у справі про домагання і погрози співробітника Департаменту захисту економіки Національної поліції Олександра Варченка щодо студентки Наталі Бурейко.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав журналіст Мілан Леліч.

"Про Тіндер-скандал за участю Наталі Бурейко та Олександра Варченка вже всі забули, а військова прокуратура - не забула. Щойно у цій справі затримали відомого політтехнолога Володимира Петрова", - повідомив він.

Своєю чергою адвокат Юрій Іващенко підтвердив факт затримання Петрова, пише "Страна.ua".

"Петрова затримали. Цим займається військова прокуратура. У чому обставини - поки не скажу. У Петрова вдома проводять обшук. Їду на обшук", - зазначив він.

Нагадаємо, 7 листопада студентка Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" Наталія Бурейко опублікувала в Facebook пост, в якому заявила про нібито домагання і погрози з боку Олександра Варченка, заступника начальника відділу департаменту захисту економіки Нацполіції України, з яким познайомилася в месенджері Tinder. Дівчина виклала фото переписки, погроз, а також подарунок з відрубаних курячих ніг, які нібито надіслав їй залицяльник.

У МВС інцидент назвали фейком та інформаційною атакою, спрямованою на дружину Варченка.

ВідеоВтекла разом із власним хлопцем. Нові подробиці скандалу навколо студентки і поліцейського

Дивна секс-історія зі студенткою Наталею Бурейко. У соцмережі якої з'явився пост про домагання від поліцейського і наступного дня зник, обростає новими таємницями. З гуртожитку вона виїхала зі своїм хлопцем і її більше не бачили. 

Втекла разом із власним хлопцем. Нові подробиці скандалу навколо студентки і поліцейського

Незабаром на сторінці Бурейко з’явився новий пост із вибаченнями родині Варченків, натомість усі попередні повідомлення про інцидент зникли.

Після цього дівчина припинила відповідати на дзвінки і ніхто зі знайомих її не бачив, також зникла її мати.

Залиште свій коментар

Вибір редакції