Військова прокуратура завершила розслідування щодо держзради екс-начальника Генштабу ЗСУ Замани

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Генералу-полковнику та його адвокатам надали доступ до матеріалів справи.

Головна військова прокуратура завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно колишнього начальника Генерального штабу Збройних Сил України Володимира Замани, підозрюваного у держзраді.

Про це повідомили у прес-службі відомства.

"Головною військовою прокуратурою спільно з СУ ГУ СБ України у м.Києві та Київській області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом державної зради стосовно колишнього начальника Генерального штабу Збройних Сил України за ч.2 ст.27, ч.1 ст.111 КК України", - йдеться у повідомленні.

ВідеоНачальника Генштабу ЗСУ часів Януковича Заману залишили під вартою

Несподівано для судових засідань, судді пішли в нарадчу кімнату, але вийшли з неї без ухвали. Заявили, що їм потрібно дослідити додаткові матеріали справи з суду першої інстанції. Володимиру Замані, який керував Генштабом із 2012 по лютий 2014 року, закидають державну зраду. Замана нібито цілеспрямовано скорочував ЗСУ та військкомати. Цікаво, що з утечею Януковича, Замана не тікав, а всі ці роки жив у Києві.    

Начальника Генштабу ЗСУ часів Януковича Заману залишили під вартою

Як зазначається, сьогодні, 16 травня, підозрюваному та його захисникам надано доступ до матеріалів досудового розслідування відповідно до вимог ст. 290 КПК України.

Нагадаємо, що Володимир Замана був керівником Генерального Штабу Збройних Сил України в період від лютого 2012 року до 19 лютого 2014 року. Від 22 лютого до червня 2014 був уповноваженим Верховної Ради України з контролю за діяльністю Міністерства оборони України.

Генерал-полковника затримали 25 лютого та висунули підозру в скоєнні злочину за ч.1 ст. 111 "держзрада".

Залиште свій коментар

Вибір редакції