Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Військова розвідка заявила про викриття агентурної мережі російських спецслужб в Україні

Агенти щодня здійснюють "деструктивні заходи".

В Україні діє агентурна мережа російських спецслужб, яка щодня здійснює "деструктивні заходи" на території країни.

Про це на брифінгу 22 жовтня повідомив заступник начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України Павло Яцюк.

За його словами, розвідники та співробітники Служби безпеки України задокументували  діяльність Федеральної служби безпеки та Служби зовнішньої розвідки Російської Федерації на території України, а також процес вербування російськими спецслужбами громадян України, Росії та інших держав.

Яцюк зазначив, що російські спецслужбовці щодня здійснюють "деструктивні заходи" і для цього залучають завербованих агентів, які “діють під прикриттям журналістів, адвокатів, громадських та релігійних діячів”.

Нагадаємо, на цьому ж брифінгу голова управління СБУ Києва та області Олег Валендюк. заявив, що бізнесмен та громадський діяч Тимофій Нагорний мав створити політичну партію для просування інтересів Росії. За його словами, політсила Нагорного мала взяти участь у виборах. Лобіювання інтересів Росії мало полягати зокрема у перешкоджанні вступу України до ЄС і НАТО та порушенні питання про надання російській мові статусу державної.

Як повідомили в СБУ, російська ФСБ завербувала Нагорного. Були продемонстровані відеозаписи, на яких бізнесмен нібито розповідає, як його затримали та вербували в Москві. Судячи із записів, він контактує з російськими спецслужбами від 2013 року. 

ВідеоТимофій Нагорний був завербований спецслужбами РФ - СБУ

Російські спецслужби завербували Тимофія Нагорного для просування інтересів Кремля в Україні. Колишній чоловік олімпійської чемпіонки Лілії Подкопаєвої за завданням російських кураторів мав створити політичну партію, яка б перешкоджала руху України до ЄС і НАТО, а також лобіювала питання надання російській мові статусу державної. Відеодокази сьогодні оприлюднили в СБУ.

Тимофій Нагорний був завербований спецслужбами РФ - СБУ

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції