Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Військові літаки країн НАТО прибули до Одеси на навчання

Вже сьогодні стартує Sea Breeze-2019

Військово-транспортні літаки США та Великобританії з особовим складом, технікою та обладнанням на борту прибули до Одеси на спільні навчання Sea Breeze-2019, які стартують 1 липня.

Як повідомили у Міністерстві оборони України, літаки США і Великобританії C-130J Hercules і A400 Atlas "доправили спорядження і перших учасників міжнародних навчань".

Так, британський літак привіз в Україну морський спецназ. З британськими водолазами зі Special Boat Service прибуло спецобладнання, спорядження та забезпечення.

Раніше есмінець американських Військово-морських сил класу "Арлі Берк" USS Carney увійшов у Чорне море. Він також візьме участь в навчаннях Sea Breeze-2019. До цього в порт Одеси увійшов транспортно-десантний корабель військово-морських сил США USNS Yuma .

Багатонаціональні військові навчання Sea Breeze, проводяться на території України з 1997 року відповідно до "Меморандуму про порозуміння та співробітництво з питань оборони та військових взаємин" між Міноборони США та Міноборони України від 1993 року. Організаторами навчань є Україна і США. цьогоріч навчання почнуться в понеділок, 1 липня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції