Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Військові не винні в каліцтві журналіста на навчаннях у Кривому Розі – рішення суду

Потерпілому відмовлено у його позові до організаторів навчань.

Суд відмовився поновити рослідування справи журналіста В’ячеслава Волка, котрого торік на військових навчаннях у Кривому Розі підстрелив інструктор-волонтер Ігор Петренко. Пізніше з’ясувалось, зброю останній придбав без дозволів і незаконно її зберігав, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Волка після поранення паралізувало, а за підсумками нещасного випадку порушили одразу дві справи: цивільну – проти самого інструктора, а також проти військових, які запросили його на навчання. Але останню майже одразу закрили, бо військова прокуратура не побачила порушення в діях силовиків, а самого Волка відмовилася визнавати потерпілим.

Захист журналіста намагався через суд поновити розслідування. Адвокати впевнені, що до трагедії призвели саме дії військових, які не подбали про безпеку. Але Центрально-міський районний суд Кривого Рогу на доводи сторони Волка також не зважив.

ВідеоВійськові не винні. Суд відмовився поновити розслідування справи журналіста В'ячеслава Волка

Торік на військових навчаннях у Кривому розі журналіста В'ячеслава Волка підстрелив інструктор-волонтер Ігор Петренко. Пізніше з'ясувалось, зброю той придбав без дозволів і незаконно її зберігав. В'ячеслава Волка після поранення паралізувало. Після події відкрили одразу дві справи. Цивільну - проти самого інструктора. І проти військових, які запросили його на навчання. Втім останню майже одразу закрили. Захист журналіста намагався через суд поновити розслідування. 

Військові не винні. Суд відмовився поновити розслідування справи журналіста В'ячеслава Волка

Залиште свій коментар

Вибір редакції