Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Військові просять прокуратуру дослідити корупцію навколо АТО

Ветерани та активісти звертають увагу на долю грошей, які виділялися на побудову фортифікацій на Донбасі.

Прозорого розслідування справи щодо розкрадання бюджетних коштів під час будівництва фортифікаційних споруд вимагають івано-франківські бійці, волонтери та активісти. З відповідною заявою вони звернулися до Генеральної та військової прокуратур, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Як відомо, кожна область України відповідала за будівництво фортифікацій на різних ділянках передової. На Прикарпатті працівники управління захисту економіки викрили корупційну схему. Бюджетні кошти начебто через фіктивні фірми переводили в готівку, яку розподіляли між усіма учасниками схеми. Підозрюють, що таким чином, понад 5 мільйонів гривень опинилися в кишенях обласних чиновників та комерційних структур.

Відео УЗЕ викрило схему розкрадання бюджетних коштів на будівництво фортифікацій в зоні АТО

Активісти обурені, бо жодної інформації про перебіг розслідування вони не отримали, а посадовці, які можуть бути причетними до злочину, і далі працюють. "Ми знаємо той період, коли до РДА, лісгоспів зверталися підтримати будівництво фортифікаційних споруд. І ніхто навіть не підозрював, що в бюджеті України виділена на це велика сума грошей. А всі думали, що це має бути зроблене зусиллями громади області", - пояснила керівник Центру допомоги учасникам АТО Наталя Сербин.

Минулого місяця Голова та юрист селищної ради на Донеччині погоріли на хабарі у 4 тисячі доларів. Співробітники поліції, СБУ та прокуратури затримали здирників "на гарячому". Вони вимагали гроші за вирішення земельних питань.

Залиште свій коментар

Вибір редакції