Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Військові розгледіли другу причину стишення на фронті, окрім "хлібного перемир’я"

Однак ситуація від спокійної досі далека – ворог використовує стрілецьку зброю та продовжує атакувати вночі.

"Хлібне перемир’я" на Приазов’ї діє лише частково, бо якщо важкі калібри таки мовчать, то менші увечері і вночі працюють. Вдень, користуючись тишею, на поля вийшли комбайни, аби зібрати врожай, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Морські піхотинці розповідають, що від старту чергового режиму тиші окупанти на маріупольському напрямку забороненої мінськими угодами зброї не застосовували. Але військові припускають, що не лише жнива тому є причиною. "Воно трохи зменшилося, коли почалися футболи, оцей чемпіонат. Не така активність", - пояснив боєць на прізвисько "Крава".

ВідеоОкупанти знову порушують умови перемир'я на Донбасі

Перемир'я. Цього разу хлібне. На фронті знову десяте чи двадцяте за ліком перемир'я. Якщо важкі калібри мовчать, то менші вечорами і ночами працюють у наш бік. 

Окупанти знову порушують умови перемир'я на Донбасі

Інший бік сільськогосподарської реальності – це коли просто по сусідству із готовим до збирання збіжжям стоять порожніми сотні гектарів переораної свіжими вибухами родючої землі. Для цивільної людини здається, що до такого, звикнути просто неможливо. Натомість морпіхи до фронтових реалій призвичаїлися – зокрема навчилися на слух розпізнавати напрямок польоту снарядів. "Якщо далеко, то він глухіший. Коли сюди – постійно посилюється звук, ти вже розумієш, що воно сюди летить, і, ясна річ, ти ховаєшся", - розповів морський піхотинець із позивним "Боцман".

Власний досвід Олександра: без бронежилета й каски відкритою місцевістю на передовій не робити жодного кроку. "Стріляв, мабуть, новачок. Снайпери зазвичай не промахуються", - каже військовий. Боєць пригадує, що того квітневого дня теж офіційно було перемир’я, але ворога це не зупинило. Так само, як і зараз – журналісти стали свідками того, як із протилежного боку фронту раптово почав стріляти кулеметник.

Кореспондент ТСН Олександр Моторний

Залиште свій коментар

Вибір редакції