Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

24 серпня центром Києва крокуватимуть кілька сотень представників різних професій.

22 серпня на київському Хрещатику відбулася генеральна репетиція Ходу Гідності, який відбудеться на День Незалежності України.

Службовці різних військ під керівництвом режисера Алана Бадоєва тренувалися йти стройовим кроком, відповідати на привітання та виконувати Гімн. Також у репетиції брали участь поліцейські, медики, надзвичайники та представники інших професій.

Планується, що цього року на Ходу Гідності крокуватимуть кілька сотень людей замість 4,5 тис. минулого року. В урочистому ході візьмуть участь п'ять оркестрів, українські зірки світової оперної сцени, 18 піаністів і народні артисти України. Зокрема, співачка Тіна Кароль співатиме гімн України.

Нагадаємо, у Києві на вихідні, приурочені до Дня Незалежності, частину вулиць перекриють, а на деяких частково обмежать рух. Окрім заборони і обмеження руху на столичних вулицях, розпорядженням передбачено заборону паркування транспортних засобів у місцях підготовки та проведення урочистих заходів. 

Відео Центр Києва закрили для машин через генеральну репетицію Ходу Гідності

Сьогодні рух обмежили до 23-ї години на вулицях Хрещатик, Богдана Хмельницького, Трьохсвятительська та Михайлівська. У середмісті триває генеральна репетиція Ходу Гідності.  

Центр Києва закрили для машин через генеральну репетицію Ходу Гідності

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції