Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Військові відбили потужну атаку бойовиків у Пісках, є загиблі

Бойовики атакують попри перемир'я.

У Пісках відбувся запеклий бій, який на себе прийняли батальйон "ОУН", батальйон "Дніпро", "Правий сектор", 93 бригада. Про це у Фейсбук пише один із бійців Микола Коханівський.

"Щойно у нас був запеклий бій. Чисельна кількість сепарів-диверсантів нагло атакувала Піски. Ми дали відсіч. Втрати серед наших: троє загиблих бійців з 93 бригади, один поранений в батальйоні "ОУН", один поранений в "Правому секторі"", - пише він.

Також він розповів про втрати ворога: "службою безпеки бату "ОУН" разом з бійцями батальйонів "Дніпро" та "Правий сектор" було взято в полон сепаратиста з "міністерства держбезпеки ДНР", пораненого ройовим бату "ОУН"", - пише Коханівський.

"Також з боку візуально бачили, що підстрелили ще двох, але тіла не знайшли: швидше за все, їх вивезли. Отаке кляте перемир'я: по нас гатять всім, чим можна, а ми не можемо відповідати: щодня надходить наказ з Генштабу про заборону стріляти у відповідь", - пише боєць.

 
Post by Микола Коханівський.

Крім того, в мережі з'явилося відео бою. Його у своєму Фейсбуці опублікував Тарас Корніюк. "Схоже почалась війна. Не доїхали до Пісків пару кілометрів. Криють чимось важким. Зранку був бій. 3 200 у 93-Ї. Будемо прориватись", - йдеться у підписі до відео.

 
Post by Taras Korniyuk.

Залиште свій коментар

Вибір редакції