Військовий Хатіко: у Києві пес відстав від потягу і не залишав вокзал, поки його не знайшли волонтери

Військовий Хатіко: у Києві пес відстав від потягу і не залишав вокзал, поки його не знайшли волонтери

Пса забрала в свою родину військова, яка дуже переймалася тим, як житиме Вінні.

В Києві кілька днів розшукували пса, який разом з армійцями їхав на фронт, але на одному зі столичних вокзалів загубився. Волонтери днями і ночами прочісували залізничні колії і промзони Лівого берега столиці, йдеться у ТСН.16:45.

Із Заходу в зону Операції об’єднаних сил днями їхав спецпотяг: віз армійців на фронт. Вони з собою взяли і свій талісман - собаку Вінні, який неодноразово був на фронті. На Дарницькому вокзалі потяг зупинився, хлопці щось довантажували, а коли рушили далі, зрозуміли, що собаки з ними немає - Вінні залишився в столиці.

Військові затримуватися не могли, тож розшукали волонтерів, що опікуються столичними безпритульними собаками. Ті написали пост у фейсбуці і вирушили розвішувати оголошення про розшук. Цілу ніч і два дні прочісували територію навколо Дарницького вокзалу, але марно. Знаходили свідків, які бачили Вінні, але всі вони лише потім дізнавались, що собака у розшуку.

"Він їжу не бере, ні за ким не побіг - він просто сидів, завивав. Жінка, яка мені телефонувала, сказала, шо ніколи не чула, аби собака так вив. Він буде повертатися, швидше за все, і зустрічати поїзди", - каже організаторка ВО "Зоопатруль" Юлія Трусанова.

Відео У Києві кілька днів розшукували пса, який разом з армійцями їхав на фронт, але загубився на вокзалі

Військовий Хатіко. В Києві кілька днів розшукували пса, який разом з армійцями їхав на фронт, але на одному зі столичних вокзалів загубився. Волонтери днями і ночами прочісували залізничні колії і промзони лівого берега столиці. Чим закінчилась пошукова операція – у сюжеті.  

У Києві кілька днів розшукували пса, який разом з армійцями їхав на фронт, але загубився на вокзалі

І справді, далеко Вінні не пішов. Собака був біля колій. Там його побачив Руслан, який саме прочитав допис про розшук у соцмережі. Спробував покликати пса – і той відгукнувся на своє прізвисько. Дуже сумний і кволий Вінні негайно поїхав до ветлікарні. Ветеринари пса обстежили, нагодували і витягли купу кліщів.

Поки Вінні розшукували, одна з військових, яка раніше лише опікувалась собакою, тепер вирішила забрати його до своюєї родини.

"Коли він зник, вона дуже сильно переживала, плакала. Вона була зі мною на зв'язку, дуже злякалася і зрозуміла: якщо ми його знайдемо - вона не віддасть його нікому, і він залишиться жити в її родині", - каже зоозахисниця.

Вже наступного дня Вінні передали в нову родину. Щастя собаки було безмежним. Вдома втікача відмили і нагодували смачненьким. Пес тут же пішов шукати нових пригод.

Кореспондентка ТСН Мар’яна Бухан

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів