Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Військовий прокурор розповів подробиці затримання депутатів-хабарників на Львівщині

В одного з затриманих виявили триповерховий маєток із ліфтом та басейном.

За депутатами, яких схопили на хабарі на Львівщині, правоохоронці почали наглядати ще влітку, коли до них звернувся підприємець.

Про це під час брифінгу заявив військовий прокурор Львівського гарнізону Владислав Савинець, пише "ЗІК".

"Вчора (17 жовтня – прим.ред.) вдалося завершити спецоперацію, яка була дуже важкою. Депутати намагалися сильно приховати злочин. Спочатку вони вимагали $ 100 тис., але в подальшому свої вимоги зменшили", - зазначив він.

За словами прокурора, депутати спочатку вимагали гроші наперед – перед проходженням земельної комісії і голосуванням на сесії міськради, але потім погодилися отримати гроші після сесії.

"Вони дуже конспірувалися. Щоб одержати хабар, депутати сказали підприємцю їхати за ними на машині. Декілька разів вони зупинялися дорогою, щоб пересвідчитися, що за ними не стежать. Згодом вони зупинилися, вийшли з авто і отримали $ 10 тис. Документи на квартиру здирники отримали того ж дня, але на кілька годин раніше", - розповів подробиці Савинець.

Окрім того, прокурор повідомив, що під час обшуків в одного з депутатів виявили триповерховий приватний будинок із ліфтом та басейном.

Наразі, за даними Савинця, хабарники перебувають у СІЗО – у середу, 19 жовтня, їм мають обрати запобіжний захід. За словами правоохоронців, за такий злочин здирникам загрожує до десяти років позбавлення волі, конфіскація майна і позбавлення права обіймати посади на три роки.

Нагадаємо, напередодні на Львівщині схопили на хабарі групу депутатів, серед яких місцеві ЗМІ називали заступника голови постійної комісії з питань земельних відносин та охорони навколишнього середовища та архітектури Винниківської міської ради Богдана Явного та депутатів ради Андрія Чорного та Всеволода Хому. Пізніше з'явилась інформація, що СБУ також затримала Максима Хому (брата Всеволода - прим. ред.).

Залиште свій коментар

Вибір редакції