Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Військового однієї з частин Харківщини підозрюють у розбещені малолітньої дитини

Про це йдеться в ухвалі суду.

Військовослужбовця-контрактника військової частини А4104, що розташована у Чугуєві, підозрюють у розбещені малолітньої дитини. Про це йдеться в ухвалі Чугуївського міського суду Харківської області, оприлюдненій 30 травня.

В ухвалі повідомляється, що злочин, у якому підозрюють військового, стався 18 травня близько 16 години вдома у військового. Того ж дня ввечері підозрюваного затримали.

"… лягав у ліжко до малолітньої, та використовуючи безпорадний стан потерпілої, який виражався в тому, що вона не могла правильно розуміти сутність та характер вчинюваних з нею розпусних сексуальних дій через малолітній вік, вчинив розпусні дії, які виразились у роздяганні малолітньої, непристойних доторканнях до її статевих органів руками, оголенні свого статевого органу, приведенні його у стан ерекції, торканні ним до тіла потерпілої та її статевих органів, чим поставив під загрозу нормальний моральний та фізичний розвиток малолітньої", - йдеться в ухвалі.

За даним фактом відкрите кримінальне провадження за ч. 2 ст. 156 КК України – "Вчинення розпусних дій щодо особи, яка не досягла шістнадцятирічного віку, батьком, матір'ю або особою, що їх замінює".

Командування повітряних сил ЗСУ прокоментувало подію на сторінці у Facebook. Там підтвердили факт проведення розслідування і закликали не робити передчасних висновків.

"Цей військовослужбовець насправді проходить службу в одній із військових частин Повітряних сил Збройних сил України.
На цей час триває досудове розслідування за кримінальним провадженням, виконуються необхідні слідчі дії, направлені на повне, всебічне та об'єктивне дослідження всіх обставин події.
Командування Повітряних сил завжди наполягає на невідворотності покарання осіб, які своїми діями паплюжать честь військовослужбовця Збройних сил України та сприяє у проведені слідчих дій. У разі доведення вини, військовослужбовець понесе відповідальність згідно з чинним законодавством України", - йдеться у заяві командування.

ІНФОРМУЄМО! В засобах масової інформації та в соціальній мережі поширюється інформація, щодо військовослужбовця...

Опубліковано Командування Повітряних Сил ЗСУ / Air Force Command of UA Armed Forces 2 червня 2018 р.

Залиште свій коментар

Вибір редакції