Ізраїль полегшив візовий режим для українських туристів

Громадяни України, що вирушаютьдо Ізраїлю у складі організованої групи, зможуть оформити візу за 48 годин, а не за 10 днів.

Уряд Ізраїлю оголосив про спрощення візових процедур для українців. Відтепер громадяни України, що вирушають у цю країну у складі організованої групи, зможуть оформити візу за 48 годин.

Упродовж наступних трьох років власті Ізраїлю сподіваються збільшити турпотік до понад 3 млн відвідувачів на рік й особливу роль для досягнення цієї мети відводять гостям з України. Віднині набувають чинності нові правила оформлення в’їзних віз для організованих груп українських туристів.

Візу можна буде оформити за 48 годин, замість 10 діб очікування, як практикувалося досі. Це послаблення, за оцінками фахівців галузі, значно спростить відвідини святих місць християнства, насамперед, українським прочанам та студентам.

За словами міністра туризму Ізраїлю Стаса Місежнікова, останнє нововведення – це перший вагомий крок, який підтверджує серйозність намірів ізраїльської сторони щодо реалізації програми повного скасування візового режиму з Україною. Крім того, як повідомили у Мінтуризму Ізраїлю, найближчим часом готується до початку запуск в Україні нової рекламної кампанії, покликаної ознайомити з принадами відпочинку в Ізраїлі.

Готуючись до її початку, до Єрусалима у середу прибули представники 80 провідних українських турагенцій, які на місці ознайомляться з пропозиціями місцевої туристичної інфраструктури, історичними та культурними особливостями, які становлять потенційний інтерес для українського туриста.

Нагадаємо, у 2007 році планувалося що візовий режим між Україною і Ізраїлем може бути скасований протягом одного-двох років.

Читайте також:

У Британії братимуть відбитки пальців у приїжджих

Нові правила Шенгену: 60 євро та відбитки пальців

У посольстві США в Україні торгували візами

Візи на чорному ринку: дорого, але без черг і довідок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: