Вклади людей в "Укрпромбанку" віднині ніхто не гарантує

"Укрпромбанк" поповнив "компанію" банків з сумнівною надійністю.

Фонд гарантування вкладів перевів "Укрпромбанк" з категорії учасників фонду в категорію тимчасових учасників. Про це сказано в повідомленні Фонду гарантування вкладів, розміщеному на його офіційному сайті.

Відповідно до закону про фонд гарантування вкладів фізичних осіб, у категорію тимчасових учасників фонду переводять банки, які не виконують встановлені Нацбанком економічні нормативи або яким регулятор зупинив дію ліцензії на здійснення банківської діяльності.

Як повідомлялося, 21 січня в "Укрпромбанк" було введено тимчасову адміністрацію.

У категорію тимчасових учасників Фонду гарантування вкладів переведені банки "Надра", "Причорномор`я", "Одеса-банк", "Національний кредит", банк "Фінансовий Союз".

Фонд не відшкодовує гарантовану суму за вкладами фізичних осіб, які залучає банк, переведений у категорію тимчасового учасника, з дати отримання повідомлення про переведення. Ці обмеження стосуються залучених нових вкладів і не поширюються на продовження термінів за раніше укладеними депозитними договорами.

Довідка. Фонд гарантування вкладів фізичних осіб створено в лютому 1999 року і є державною спеціалізованою установою, яка виконує функції державного управління у сфері гарантування внесків фізосіб.

На сьогодні в Реєстр фонду включено 179 учасників і 5 тимчасових учасників.

З листопада 2008 року розмір гарантованої суми вкладів встановлено на рівні 150 тис. грн. До цього ця сума становила 50 тис. грн.

Читайте також:

Україні прогнозують катастрофічне падіння економіки

Українським банкам дадуть 44 млрд. Виживуть тільки найсильніші

Нацбанк міг врятувати гривню, але не зробив цього

Азаров радить українцям скуповувати золото

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: