Вкладникам King's Capital через два тижні повернуть гроші

Справа однієї з найбільших фінансових пірамід України вартістю більше 100 млн доларів може вирішитися несподівано швидко.

Протягом двох тижнів повинні початися виплати вкладникам компанії King's Capital.

Про це повідомив директор Департаменту нагляду за кредитними установами Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг Олександр Чурсін в інтерв`ю газеті "Дело".

Водночас Чурсін він відмовився коментувати, з яких джерел отримав таку інформацію, додавши лише, що коли почнуть виплачувати, тоді можна буде й говорити.

Разом з тим Чурсін зазначив, що King's Capital не має ліцензії Держфінпослуг і не є кредитною спілкою. А загалом в Україні, за його інформацією, на сьогодні правоохоронними органами порушено близько 500 кримінальних справ щодо кредитних спілок.

Як повідомляв ТСН.ua, 24 листопада минулого року столична міліція за звинуваченням у шахрайстві із коштами громадян затримала керівника King's Capital Олександра Бандурченка. Підставою для порушення кримінальної справи за ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу (шахрайство) стали заяви громадян, які відповідно до укладених угод з Kings Capital не можуть отримати ані обіцяні відсотки, ані вкладені кошти.

За даними начальника Головного управління МВС у місті Києві Віталія Яреми, масштаби цієї афери перевищили сумнозвісну "Еліту-Центр" - у громадян "виманили" більше 100 млн доларів, які були вивезені за кордон.

У причетності до цієї афери також підозрюють пастора церкви "Посольство Боже" Сандея Аделаджу. За даними правоохоронців він агітував своїх прихожан вкладати гроші саме у цю фінансову установу.

Наразі Аделаджа знаходиться на підписці про невиїзд.

Читайте також:

Аделаджі висунуто звинувачення у шахрайстві

Міліція заарештувала майно "Кінгз Кепітал". На черзі - Аделаджа

Аделаджі заборонили покидати Україну

Аделаджа пояснив, чому агітував вкладати гроші у фінансову піраміду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: