Вкладники банку "Київ" перекрили центральну вулицю столиці

Вкладники банку "Київ" забарикадували офіс цієї установи та перекрили рух однією з вулиць у центрі міста.

Вкладники банку "Київ" забарикадували вхід у його центральне відділення та перекрили рух на вулиці Богдана Хмельницького в центрі столиці.

Люди вимагають зустрічі з тимчасовим адміністратором банку Анатолієм Степаненком.

За інформацією вкладників "Києва", 20 лютого вони повинні були зустрітися зі Степаненком. Принаймні, такої домовленості вони досягли з представниками адміністратора.

Втім, у п'ятницю до ініціативної групи вкладників вийшла охорона банку, яка провела їх до колишнього керівника "Києва" Віктора Марченка. Степаненко від зустрічі з вкладниками відмовився.

Колишній керівник "Києва" повідомив, що банк буде повертати людям їхні вклади протягом найближчих шести місяців, і розповів, що для цього виділено 500 мільйонів гривень.

Втім, гроші отримають лише власники депозитів, термін дії яких завершився до 9 лютого. На питання вкладників, що робити тим, в кого термін депозитів не закінчився, Марченко відмовився відповідати.

Після цього розлючені вкладники перекрили головний вхід у будівлю банку і рух автотранспорту по вулиці Богдана Хмельницького.

Нагадаємо, банк "Київ" цього тижня опинився серед фінансових установ, в клієнтів яких виникли проблеми зі зняттям грошей з банкоматів.

"Київ" встановив ліміт на зняття готівки в розмірі 500 гривень на добу. 9 лютого Національний банк запровадив у банку "Київ" тимчасову адміністрацію.

Читайте також:

Fitch Ratings понизив рейтинг 5 українських банків

"Промінвестбанк" розблоковує рахунки клієнтів

Щонайменше сім банків обмежили видачу готівки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: