Вкладники банку "Київ" перекрили центральну вулицю столиці

Вкладники банку "Київ" забарикадували офіс цієї установи та перекрили рух однією з вулиць у центрі міста.

Вкладники банку "Київ" забарикадували вхід у його центральне відділення та перекрили рух на вулиці Богдана Хмельницького в центрі столиці.

Люди вимагають зустрічі з тимчасовим адміністратором банку Анатолієм Степаненком.

За інформацією вкладників "Києва", 20 лютого вони повинні були зустрітися зі Степаненком. Принаймні, такої домовленості вони досягли з представниками адміністратора.

Втім, у п'ятницю до ініціативної групи вкладників вийшла охорона банку, яка провела їх до колишнього керівника "Києва" Віктора Марченка. Степаненко від зустрічі з вкладниками відмовився.

Колишній керівник "Києва" повідомив, що банк буде повертати людям їхні вклади протягом найближчих шести місяців, і розповів, що для цього виділено 500 мільйонів гривень.

Втім, гроші отримають лише власники депозитів, термін дії яких завершився до 9 лютого. На питання вкладників, що робити тим, в кого термін депозитів не закінчився, Марченко відмовився відповідати.

Після цього розлючені вкладники перекрили головний вхід у будівлю банку і рух автотранспорту по вулиці Богдана Хмельницького.

Нагадаємо, банк "Київ" цього тижня опинився серед фінансових установ, в клієнтів яких виникли проблеми зі зняттям грошей з банкоматів.

"Київ" встановив ліміт на зняття готівки в розмірі 500 гривень на добу. 9 лютого Національний банк запровадив у банку "Київ" тимчасову адміністрацію.

Читайте також:

Fitch Ratings понизив рейтинг 5 українських банків

"Промінвестбанк" розблоковує рахунки клієнтів

Щонайменше сім банків обмежили видачу готівки

ВідеоВкладники банку "Київ" перекрили центральну вулицю столиці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: