Вкладники банку "Надра" готові перекрити залізницю

У Дрогобичі клієнти банку "Надра" готові перекрити рух потягів на колії Львів - Трускавець.

Вкладники банку "Надра" у Дрогобичі готові перекрити залізницю, щоб привернути до себе увагу посадовців.  

Зі слів голови страйкового комітету Оксани Ляховин, у четвер, 19 лютого, з 9.00 до 13.00 планується перекрити залізничні колії Львів – Трускавець і призупинити рух потягів до міста-курорту.

Вкладники банку "Надра" в Дрогобичі вимагають повернення своїх вкладів. Один з них погрожує вчинити акт самоспалення у приміщенні банку.

Про це йдеться у зверненні Дрогобицької міської ради до президента Ющенка, прем’єр-міністра Тимошенко, голови НБУ Стельмаха, голови Львівської обласної ради Сеника, голови правління банку "Надра". Звернення ухвалено 11 лютого на черговому засіданні сесії міськради. Депутати зазначають, що близько 100 осіб з грудня 2008 року не можуть отримати гроші з поточних та депозитних рахунків, люди не отримують пенсії, зарплати, стипендії.

"Щоденно клієнти банку пікетують відділення, однак керівництво відмовляється виконувати взяті на себе зобов’язання перед громадянами, мотивуючи відсутністю коштів", - зазначається у зверненні. Депутати просять негайно втрутитися у ситуацію, вжити дієвих заходів та надати кошти філії банку для виплати їх вкладникам.

Нагадаємо, Національний банк 10 лютого ввів тимчасову адміністрацію в банк "Надра", тимчасовим адміністратором була призначена Валентина Жуковська. Ігор Гіленко був звільнений з посади голови правління – президента банку за власним бажанням.

Читайте також:
Депутатів без зарплати залишив банк "Надра"
ЗМІ: Під банком "Надра" намагалися провести пікет
Глава правління Ощадбанку консультував Фірташа щодо "Надри"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: