Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вкрали лісу на 3 мільйони: двох закарпатських посадовців судитимуть за незаконну вирубку

Вкрали лісу на 3 мільйони: двох закарпатських посадовців судитимуть за незаконну вирубку

Лісники зрізали понад 400 дерев породи бук.

До суду скеровано обвинувальний акт стосовно двох колишніх службових осіб одного із державних лісогосподарських підприємств Закарпатської області. Їх обвинувачують у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки, повідомили у ДБР.

Слідство встановило, що посадові особи неналежно виконували покладені на них обов’язки чим допустили незаконну порубку понад 400 дерев породи бук на дорученій їм території. Внаслідок чого державі завдали збитків на суму понад 3 мільйони гривень.

У разі доведення вини, обвинуваченим загрожує ув'язнення на строк від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та зі штрафом від 250  до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Нагадаємо, очільниця Всеукраїнської екологічної ліги Тетяна Тимочко вважає, що головною причиною паводків у західних областях України є вирубування лісів на високогір'ї. За її словами, у горах висота верхньої межі лісу уже зменшилася від 1400 метрів до 1200 метрів. Також вона каже, що важливим чинником масштабів повеней є засміченість територій, зокрема у лісах.

Залиште свій коментар

Вибір редакції