Влада анексованого Криму пообіцяла у неділю підключити третю гілку енергомосту

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Жителів окупованого півострова попередили про можливі перебої зі світлом.

Влада окупованого Криму заявила про підключення третьої гілки енергомосту, яке має відбутися вранці в неділю 28 лютого.

Керівниця так званого Керченського РЕМ Олександра Забєліна уточнила, що "28 лютого з 5 ранку до 22 години 29 лютого в Криму можливі обмеження електроенергії у зв'язку з підключенням третьої лінії енергомосту в районі станиці Вишестеблієвська".

"Інформуємо жителів про те, що в найближчу добу можливе обмеження перетікання електроенергії з Кубані з 142 до 130 Мегават в зв'язку з введенням в дію черговий лінії енергомосту", – додала вона.

На офіційному сайті кримського підприємстві "Крименерго" якої-небудь інформації про підключення третьої гілки енергомосту на даний момент немає.

Фотогалерея В окупованій Керчі електроенергію дають в шаховому порядку (2 фото)

Нагадаємо, 30 грудня 2015 року в Крим перестала надходити електроенергія з материкової України через пошкодження в результаті вибуху електроопори в Херсонській області. Зараз ЛЕП, за якою передавалося в Крим до 250 мегават, відновлена, проте електроенергія в Крим не подається, так як закінчилося дію контракту з постачання електрики на півострів.

Зараз аннексированный Росією Крим забезпечується за рахунок власної генерації, генераторних установок з Росії і по енергомосту з Кубані. Енергоміст не витримує навантажень, відбуваються часті аварії. Багато жителів скаржаться на несправедливе розподіл електроенергії по регіонах.

Відео Повітряний простір над окупованим Кримом залишається закритим

Залиште свій коментар

Вибір редакції