Влада Дніпропетровщини планує придбати безпілотні літаки

Для запобігання лісових пожеж у Дніпропетровській області планують закупити безпілотні літаки, які зможуть стежити за лісами і відразу ж фіксувати вогнища.

Влада Дніпропетровщини має намір придбати безпілотні літаки, а також обладнати пожежні вишки відеокамерами спостереження за для запобігання лісових пожеж.

Цього року своїм завданням влада вважає зміцнення матеріально-технічної бази МНС. Минулого року на ці цілі обласна влада виділила понад 1 млн грн.

"У 2011 році ми будемо впроваджувати застосування новітніх механізмів".

"Якщо говорити про лісові пожежі, це обладнання пожежних вишок відеокамерами спостереження, а також безпілотні літаки, які можуть стежити за лісами і відразу ж фіксувати вогнища. Точну суму виділення коштів можна буде назвати після проведення тендеру", - сказав голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Вілкул на нараді.

За даними прес-служби обласного управління МНС, в бюджеті області на 2011 рік у рамках регіональної цільової програми розвитку цивільного захисту на 2011-2015 років на технічне переозброєння передбачено понад 7 млн грн.

Повне фінансування даної програми (2011-2015) передбачає виділення понад 80 млн грн з обласного бюджету.

Читайте також:

Росіяни побудують завод ядерного палива на Дніпропетровщині

На Дніпропетровщині знайшли місце, у кілька разів радіоактивніше за Чорнобиль

Банк, який збирався купити син Януковича, продали

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: