Влада Харкова сфальсифікувала рішення громадських слухань щодо лісопарку

Слухання у Харкові відбулися з численними порушеннями.

Громадські слухання щодо долі зелених насаджень лісопарку у Харкові відбулися з численними порушеннями.

Про це заявив прес-секретар екологічної групи "Печеніги" Олег Перегон.

За його словами "реєстрація учасників відбувалася в одному місці, а значна кількість учасників отримала мандат на участь у зовсім іншому місці".

"Цих людей можна було дуже легко відрізнити - у них не було програми слухань, більшість з них взагалі не знали теми слухань. Це були, здебільшого, співробітники шкіл, дитячих садочків, працівники лікарень, які під загрозою звільнення вимушені були піти і про голосувати за "правильне" рішення", - заявив Перегон

Представник еко-групи також повідомив, що "голоси тих, що голосували проти вирубки лісу, взагалі не враховувалися".

"Ніхто не лічив голосів, як слід. Із приблизно 300 осіб у залі, було 20, хто голосував за збереження зелених насаджень, проте їх полічили як один голос", - зазначив він.

На думку Перегона це демонструє громадянам Харкова, що спілкуватися з владою неможливо: "Влада провокує людей на якісь активні дії. Це робить цілеспрямовано. Не знаю, навіщо? Може, хтось хоче побачити у Харкові революцію? Може, хтось мріє, щоб тут були знову барикади? Нас штовхають на такі дії".

Прес-секретар організації зазначив, що "є можливість оскаржити" дії влади у прокураторі: "Є можливість довести, що громадяни своєю більшістю, навіть ті, що прийшли на слухання, були за нашу резолюцію, підготовлену громадськими організаціями, і ми це доведемо".

Нагадаємо, 19 травня на засіданні виконкому Харківської міськради було ухвалено рішення про будівництво нової дороги. Для цього необхідно вирубати 503 дерева на території Центрального парку культури і відпочинку ім. Горького (що переходить у Лісопарк).

20 травня почалася вирубка дерев, чому намагалися протистояти активісти з низки громадських організацій Харкова. У результаті зіткнень між будівельниками, охороною та учасниками акції протесту постраждало кілька людей.

28 травня було затримано 10 активістів. Винесений вирок є першим судовим рішенням стосовно них. Ще вісім осіб чекають на суд.

Читайте також:

Влада Харкова збирається побудувати автодорогу через парк до 23 серпня

Лісоповал імені Кернеса (Парк культури та відпочинку)

Захисників харківського парку залякували включеними бензопилами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: