Влада Харкова збирається побудувати автодорогу через парк до 23 серпня

Виконуючий обов'язки мера Харкова Кернес відзначив, що Харків має всю необхідну дозвільну документацію для будівництва цієї автодороги.

Виконуючий обов'язки мера Харкова, секретар Харківської міської ради Геннадій Кернес упевнений у завершенні будівництва автодороги в Лісопарку до 23 серпня.

Про це він сказав в ефірі програми "Велика политика с Євгеном Кисельовим".

"Ця дорога буде побудована до дня міста, до 23 серпня", - сказав він.

При цьому Кернес відзначив, що Харків має всю необхідну дозвільну документацію для будівництва цієї автодороги, а також заявив, що невідомі в цивільному одязі, які застосовували силу відносно учасників акції протесту проти будівництва дороги, є співробітниками муніципального підприємства "Комунальна охорона".

У свою чергу голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін виразив думку, що конфлікт між протестуючими та представниками охорони виник через агресивне поводження незгодних з будівництвом.

Добкін також спростував інформацію про те, що планується будівництво яких-небудь інших об'єктів крім автодороги, а також демонтаж діючих об'єктів, зокрема дитячої залізниці.

Представник активістів руху "Зелений фронт" заявив, що влада не має дозволу на будівництво від Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Харківській області, і сам проект дороги відсутній у генплані розвитку міста.

У свою чергу колишній губернатор області Арсен Аваков виразив думку, що будівництво дороги не вирішить транспортних проблем Харкова і пов'язане з особистими бізнес-інтересами Кернеса.

Кернес спростував цю інформацію, відзначивши, що дорога є важливим об'єктом у рамках підготовки міста до чемпіонату Європи з футболу-2012.

Нагадаємо, 19 травня виконавчий комітет Харківської міськради ухвалив рішення щодо будівництві нової дороги, для чого дозволив вирубати на території парку ім. Горького 503 дерева.

20 травня почалася вирубка дерев на території парку.

21 травня активісти ряду громадських організацій і жителі міста почали акцію в місці проведення робіт, намагаючись не допустити вирубку дерев і проведення будівельних робіт.

Екологічна група "Печеніги" звернулася до Генеральної прокуратури із проханням припинити незаконну вирубку дерев у парку ім. Горького в Харкові.

Площа парку становить 136 га.

Читайте також:

Лісоповал імені Кернеса (Парк культури та відпочинку)

Захисників харківського парку залякували включеними бензопилами

У Харкові жорстоко побито захисників парку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: