Влада Києва готує плани евакуації населення через повінь

Столична влада очікує серйозного паводку, який зашкодить щонайменше чотирьом районам міста, і вже починає готувати плани з евакуації людей.

У разі виникнення повені в Києві унаслідок весняного танення снігів, ймовірність чого є високою, рівень води перевищить критичну точку паводку на 2,5 метра. У зв'язку з цим столична влада вже почала готувати плани з евакуації населення.

Про це повідомив перший заступник начальника Головного управління з питань надзвичайних ситуацій Київської міської державної адміністрації Іван Гаврилюк. За словами чиновника, станом на 1 березня рівень води в Дніпрі в районі Києва піднявся на 489 сантиметрів.

При цьому критичною точкою для початку паводка, за словами Гаврилюка, є рівень 715 сантиметрів. "Ми готуємось до того, щоб убезпечити людей в разі виникнення паводку на території міста Києва",- наголосив чиновник.

Він також повідомив, що очікується підтоплення Дарницького, Дніпровського, Деснянського та Подільського районів столиці. За словами Гаврилюка, в тих місцях, де очікується підтоплення, КМДА попередить населення про можливу небезпеку.

Чиновник також зазначив, що готуються плани з евакуації населення і карти місць, де існує висока вірогідність паводку. "Для того, щоб в разі підтоплення, спокійно, без паніки виселити людей в безпечне місце", - додав Гаврилюк.

Нагадаємо, за попередніми прогнозами експертів, весняна повінь, викликана таненням великої кількості снігу, очікується, крім Києва, на Заході (Тернопільська, Хмельницька, Рівненська, Волинська області) і в центрі України.

Разом із тим, підтоплення вже почалося в окремих населених пунктах Криму, Одеської, Миколаївської, Луганської областей.

За прогнозом експертів, нинішня повінь в Україні може стати найбільшою за останні 30 років.

Читайте також:

Україні загрожує рекордний за останні 30 років паводок

Повінь затопить шість областей України

В Україні підтоплено майже 2700 житлових будинків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: