Влада Києва розпродала землі на майже 80 мільйонів гривень

Київрада продала майже 6 гектарів столичної землі забудовникам і виручила за операцію більше 78 млн грн.

Пам'ятник дерибану в Києві
УНІАН
Пам'ятник дерибану в Києві
Київська міська рада на засіданні 8 жовтня погодила продаж п'яти земельних ділянок в столиці загальною площею близько 5,91 га на суму 78 млн 618 тисяч грн.

Найбільшою за вартістю є земельна ділянка площею 4,33 га на вул. Дегтярівська, 17-19 у Шевченківському районі – 44 млн 723 тис. грн.

Придбало її ТОВ "Будівельний союз "Моноліт" для будівництва та експлуатації адміністративно-офісного комплексу з об'єктами розважального призначення і паркінгами. Наразі на земельній ділянці розташовано майновий комплекс, який передбачено знести.

Також погоджено продаж земельної ділянки площею 0,17 га на трасі Київ-Чернігів, Броварського лісництва. Її вартість становить 3 млн 383 тис. грн. Земля продана фізичній особі для будівництва та обслуговування зони відпочинку "Придорожня" (ресторан).

За 10 млн 433 тисяч гривень буде продано земельну ділянку площею 0,5 га на вул. Марка Черемшини,17 у Дніпровському районі для будівництва компанії ВАТ "Дніпрянка".

Цій же фірмі продається ще одна земельна ділянка на вул. Стальського, 23 (Дніпровський район). Площа цієї ділянки становить 0,89 га і оцінена вона у 18 млн 831 тисяч грн. Земля придбана для експлуатації продовольчої бази.

Читайте також:

Київрада безкоштовно роздала 25 га зелених зон

У Києві розгорівся черговий земельний скандал

Черновецького звинуватили в торгівлі автобусними зупинками

На Київщині викрили земельні афери на 370 млн. гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: