Влада Криму наказала всім пляжам від завтра стати безкоштовними

З 11 липня відпочивальники зможуть безкоштовно засмагати в місцях масового відпочинку та на пляжах.

Рада міністрів Криму прийняла рішення, яким зобов'язала з 11 липня, забезпечити безкоштовний доступ відпочивальником в місця масового відпочинку та на пляжі.

Таке рішення Рада міністрів ухвалила після відповідного доручення кримського спікера, зробленого ним в ході обговорення питання про заходи щодо впорядковування відвідин місць масового відпочинку, пляжів, територій об'єктів природно-заповідного фонду Криму.

Зокрема, Гриценко, звертаючись до кримського прем'єра Віктора Плакіде, відзначив, що уряду Криму необхідно відмінити всі накази міністерств і республіканських комітетів Криму, за якими самовільно встановлена плата за прохід по туристичних маршрутах в Криму.

"Думаю, що Раді міністрів Криму необхідно утвердити положення, яке б затверджувало все ті стежки, які потрібні для відвідин, а не кожен лісник на свій розсуд намагається там встановлювати плату", - сказав Гриценко.

Він також додав, що необхідно відмінити всі рішення і "оголосити, що із завтрашнього дня в Криму все доступно і безкоштовно, включаючи і комунальні пляжі, там, де люди не можуть минути сьогодні".

"Необхідно упорядкувати цю ситуацію і змусити всіх виконувати вирішення Ради міністрів Криму", - сказав Гриценко, додавши при цьому: "Має бути вільний доступ туди, де він завжди був, і де Рада міністрів не ухвалювала рішення про введення плати за відвідини", - відзначив він.

При цьому Гриценко нагадав, що рішення, які приймає Рада міністрів Криму, є обов'язковими до виконання всіма структурами, організаціями, підприємствами, які розташовані на території автономії.

Нагадаємо, за даними Міністерства курортів і туризму автономії, кількість курортників в Криму, в порівнянні з аналогічним періодом 2008 року, скоротилася на 14,3%.

Читайте також:

В Криму заборонили шаурму і шашлик на вугіллі

Ялтинці відвоювали міський пляж

На кримському пляжі знайшли 200-кілограмову бомбу

Мер Алупки: Під прикриттям УПЦ Сацюк орендував пляж 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: