Влада Криму назвала інцидент з козаками політикою, замаскованою під релігію

За словами прем'єра Криму Василя Джарти, будь-які спроби провокацій з метою дестабілізації суспільно-політичної ситуації в автономії будуть припинятися швидко і жорстко.

Влада Криму вважає інцидент навколо встановлення поклінного хреста під Феодосією "політикою, закамуфльованою в релігію". Про це заявив прем'єр Криму Василь Джарти.

Нагадаємо, 2 червня у Феодосії відбулося масове зіткнення активістів російських козачих організацій та української міліції. Конфлікт виник при спробі козаків повторно встановити на в'їзді в місто поклонний хрест.

Кримська влада буде жорстко припиняти будь-які спроби поставити під загрозу міжнаціональну згоду в автономії, заявив Джарти.

"Самочинні і агресивні спроби незаконно встановлювати поклінний хрест - це політика, закамуфльована в релігію", - заявив глава кримського уряду.

За його словами, збереження миру і злагоди в багатонаціональному Криму - це "наша головна, базова цінність".

"Будь-які спроби провокацій з метою дестабілізації суспільно-політичної ситуації в автономії будуть припинятися швидко і жорстко", - заявив Джарти.

Нагадаємо, у міліції заявили, що феодосійське регіональне козацьке товариство самовільно встановило поклінний хрест у Феодосії, тому до оформлення належних документів він буде знаходитись на території храму Архангела Михаїла.

Читайте також:

Хрест, через який в Криму билися козаки та спецназ, поки перебуватиме у храмі

Кривава бійка у Криму: спецназ розігнав кийками російських козаків

Прем'єр Криму звинуватив Росію у намаганнях зірвати курортний сезон

Татари попередили про криваві погроми в Криму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: