Влада Криму: Україна повинна розвивати російську мову

Спікер ВР Криму закликав Міносвіти об'єднати Україну. Зокрема, на основі розвитку російської мови.

Голова Верховної ради Криму, представник Партії регіонів Анатолій Гриценко вважає, що влада України має розвивати російську мову.

Про це він заявив у зверненні до кримських педагогів під час розширеного засідання колегії Міністерства освіти і науки автономії, яке відбулося в місті Армянську.

"Міністерство освіти і науки України має зробити висновок щодо того, як створювати концепцію нормального існування кожного громадянина на території країни. У Криму проживає більш як 130 національностей. Є Конституція України, яка гарантує розвиток російської мови. Що повинні робити чиновники? Своїми наказами розвивати дію цього положення Конституції. Сьогодні потрібно дати можливість батькам і дітям самим обрати ту мову навчання, яка для них є рідною і близькою", - наголосив Гриценко.

Він також запевнив, що "якщо людина говорить російською мовою, це не означає, що вона не любить Україну", і виступив проти перегляду історичних подій в Україні.

"Україна - достатньо різнопланова країна. З багатьох причин її минуле ніколи нас не об`єднає. Але нам потрібно думати про майбутнє, думати про ті аспекти, які б могли сьогодні об`єднати український народ", - додав Гриценко.

Нагадаємо, у травні міськрада Севастополя ухвалила рішення про обов'язкове викладання всіх предметів у школах міста російською мовою.

У відповідь на це представники фракції НУ-НС у парламенті погрожували розпустити Севастопольську раду та призначити дострокові вибори влади міста. ВтіМ, після цього севастопольска влада запропонувала зробити російську мову другою державною у Криму.

Читайте також:

Американці пророкують збройний конфлікт у Криму

Тимошенко: російська мова ніколи не стане другою державною

Мер Севастополя вимагає зробити російську другою державною в Криму

Міськраду Севастополя розпустять за введення російської мови у школах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: