"Влада" Криму вважає, що людям в Армянську стало зле через "хронічні захворювання"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кілька днів тому місцеві знову поскаржились на погане самопочуття через можливі отруйні викиди із заводу.

"Голова" анексованого Криму Сергій Аксьонов заявив, що виникнення поганого самопочуття у людей із Армянська на півночі півострова пов’язане із їхніми хронічними захворюваннями, а не отруйними викидами із заводу "Кримський титан".

Про це повідомляє "Крим.Реалії".

"Головне на сьогоднішній день, що люди з токсичними отруєннями, пов'язаними безпосередньо з ситуацією, не звертаються. Так, є першіння, кажуть, подразнення слизової носоглотки, слизової очей. Ви чули коментарі медичних працівників, що люди пов'язують це з наслідками викиду. Але після проходження тотального обстеження в більшості випадків це говорить про те, що хронічні захворювання дають певні ситуації, загострення на певний період", - заявив він.

За словами Аксьонова, завод "Кримський титан" вже наступного тижня може відновити роботу.

Нагадаємо, 10 жовтня жителі Армянська знову повідомили про хімічні викиди у повітря. Місцеві мешканці скаржилися на погане самопочуття, різкий запах у повітрі та незрозумілі опади, однак російські ЗМІ звинуватили їх у поширенні фейків.

В анексованому Криму через викиди з заводу "Кримський титан" потерпають жителі Армянська. Люди масово зверталися до лікарів зі скаргами на печіння в очах, носоглотці, нудоту. Авто, побутові прилади, меблі та дитячі майданчики взялися іржею та сіро-зеленим нальотом, впродовж двох днів було проведено масову евакуацію дітей з міста.

Утім, окупаційна влада екологічної катастрофи в Криму не визнає. Через це український омбудсмен терміново звернулася в ООН з приводу екологічної катастрофи у Криму. 22 вересня в окупованому Армянську на півночі Криму скасували надзвичайний стан, введений через викид небезпечних речовин із заводу "Кримський титан".

 

ВідеоВ окупованому Армянську скасували режим надзвичайного стану

Там вже тиждень не реєстрували перевищення максимальної концентрації забруднюючих речовин. Нині на Херсонщині, у районах, що межують із окупованим півостровом, де розташований завод "Титан" - перевищення шкідливих речовин у повітрі не виявили. 

В окупованому Армянську скасували режим надзвичайного стану

Залиште свій коментар

Вибір редакції