Влада Львівщини забезпечить школи журналами "Регіон бандерівський" та книжками Фаріон

На закупівлю нових книжок для шкільних бібліотек з бюджету області виділено 750 тисяч гривень.

27 липня на засіданні постійної комісії з питань освіти та науки Львівської облради депутати затвердили перелік літератури для поповнення шкільних бібліотек Львівщини. Зокрема, бібліотеки поповнять журналами "Регіон бандерівський" та книжкою Ірини Фаріон "Отець Маркіян Шашкевич - український мовотворець". Про це повідомила прес-служба Львівської облради.

Як поінформував начальник головного управління освіти та науки Львівської ОДА Михайло Брегін, цей перелік сформований за пропозиціями Львівської обласної ради і головного управління освіти та науки ОДА.

Тож, цьогоріч для 1154 шкільних бібліотек Львівщини буде закуплено журнал "Регіон бандерівський", роман Василя Шкляра "Чорний ворон", книгу Миколи Посівничого та Ярослава Сватка "Полковник Євген Коновалець. Творець ОУН", Романа Коваля "Михайло Гаврилко: і стеком, і шаблею", Ірини Фаріон "Отець Маркіян Шашкевич - український мовотворець", навчальний посібник "Основи християнської етики. Прагну робити добро", "Галицько-Волинський літопис" та ін.

Усього на закупівлю навчально-методичної літератури, періодичних видань та навчальної літератури для бібліотек загальноосвітніх навчальних закладів Львівщини з обласного бюджету відповідно до "Обласної програми розвитку освітньої галузі Львівщини 2009 - 2012 року" у 2011 році заплановано виділити 750 тисяч гривень.

Нагадаємо також, у Львові для учнів 10-11 класів готують книжку з поглибленим вивченням історії УПА, Голодомору та інших подій, які, на думку львівських істориків, не висвітлені або недостатньо висвітлені в підручнику з історії, затвердженому Міносвіти.

Читайте також:

У Львові з'явиться підручник з історії з поглибленим вивченням Голодомору та УПА

У Москві видали книгу з історії України як альтернативу "підручникам Ющенка"

З нового підручника історії викинули розділ про УПА

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: