Влада назвала головну проблему України: за 20 років не збудували нормальну державу

РНБО оприлюднила головні загрози національній безпеці України: слабка економіка, неефективне державне управління та загальногромадянська нестабільність.

Головною загрозою для національної безпеки України є те, що за 20 років незалежності владі не вдалося збудувати державу з міцною економікою.

Про це повідомила секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Раїса Богатирьова, коментуючи основні загрози для безпеки України.

За її словами, на засіданні РНБО 19 листопада першою загрозою було названо те, що "за 20 років незалежності Україні не вдалося збудувати державу з достатнім фінансово-економічним імунітетом".

"З високостабільним інвестиційним кліматом і відповідальним національним бізнесом. Тому світова фінансово-економічна криза буде і надалі визначати порядок денний життя країни, суспільства і кожного громадянина", - уточнила секретар РНБО.

Другою загрозою, як повідомила Богатирьова, охрестили швидку втрату країною конкурентоспроможності. "Це відбувається на тлі низькотехнологічної української економіки, втрати мотивів для впровадження інновацій, на фоні не ефективного державного управління", - пояснила чиновник.

Третьою загрозою на засіданні РНБО було визначено "нарощування соціально-політичного конфлікту і загальногромадянської нестабільності". Зокрема, мова йшла про відсутність консолідації зусиль влади і опозиції.

І на сам кінець, за словами Богатирьової, були розглянуті "загрози пов'язані з безпекою розвитку, обороноздатністю держави в умовах загроз терористичної діяльності, радикалізації сепаратизму, екстремізму, інформаційних війн та появи нових видів зброї у кіберпросторі".

Читайте також:

Україна посіла 69-те місце у світі за рівнем життя

Понад 12 мільйонів українців живуть за межею бідності

За місяць населення України зменшилося на 20 тисяч

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: