Влада не допоможе чоловіку, який 8 років відсидів за пологівського маніяка

Дата публікації
Перегляди
7543
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Влада не допоможе чоловіку, який 8 років відсидів за пологівського маніяка

Після виходу з тюрми Дмитренку буде нелегко

Чиновники не збираються надавати ніяких привілеїв невинно засудженому Максиму Дмитренку, який на 8 років випав із життя.

Максиму Дмитренку, який майже 8 років сидів за злочини "пологівського маніяка", після отримання довгоочікуваної свободи місцева влада не збирається допомагати, йдеться в сюжеті ТСН.

У його рідному будинку в Пологах нічого не залишилось – все винесли, тільки книжки на підлозі лишили.

Правильно було б чекати максимального сприяння Дмитренку від місцевої влади у тому, щоб розпочати нове життя.

Проте маємо запорізька влада відмовилася допомогти влаштувати Дмитренка на роботу – нехай, як і усі, звертається в центр зайнятості.

"Йому дуже важко буде самому. Минуло вже практично десятиліття. Україна стала іншою. Але дуже важлива наша підтримка. Ніхто йому крім нас з вами не допоможе. Ніхто", - каже правозахисник, керівник кримінальної міліції Запоріжжя 1991-1999 років Валерій Зотов.

Максима мали би звільнити одразу після судового рішення, яке винесли ще минулого вівторка. Це було б правильно. В реальності доводиться чекати поки справа з суду надійде до Генпрокуратури, яка її офіційно закриє.

Проте прокурори досі документи не отримали. Далі у паперах потрібен підпис мінімум заступника генпрокурора. І лиш потім їх доправлять в колонію №20. Все це обіцяють зробити якомога швидше.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
7543
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація