"Влада" окупованого Криму хотіла приховати техногенну катастрофу на "Титані" - МінТОТ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Наразі компетентні органи чекають з Миколаївського інституту землі результатів аналізу перших заборів поверхні землі.

Хімічні викиди на кримському заводі "Титан" відбулися внаслідок техногенної катастрофи, яку окупаційна «влада» Криму хотіла приховати.

Про це заявив перший заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Юсуф Куркчі в прямому ефірі одного із українських телеканалів, - пише Укрінформ

"Факти свідчать про те, що це була техногенна катастрофа. Які причини виникнення її на виробництві, - це може бути комплекс причин: від порушення технологічної карти, закінчуючи порушенням правил використання брудних речей (на заводі – ред.) і так далі", – сказав він.

Фотогалерея Від заводу "Кримський титан" другий тиждень потерпають жителі Криму та Херсонщини (4 фото)

За його словами, окупаційна влада Криму намагалася приховати викид на заводі. 

Зараз компетентні органи чекають з Миколаївського інституту землі результатів аналізу перших заборів поверхні землі, які були взяті два тижні тому.

ВідеоЕкс-працівники "Титану" пояснили, через що сталася хімічна катастрофа на Титані

На Херсонщині рятувальники обробляють дороги содовим розчином. До таких дій вдалися у семи населених пунктах, які найбільше постраждали від хімічних викидів.  Спеціальну обробку провели і на території двох контрольних пунктів “Каланчак” та “Чаплинка”. ТСН вдалося розшукати колишніх працівників заводу, які пояснили через що сталася хімічна катастрофа.

Екс-працівники "Титану" пояснили, через що сталася хімічна катастрофа на Титані

Нагадаємо, в окупованому Криму через викиди з заводу "Кримський титан" другий тиждень потерпають жителі Армянська. Люди масово звертаються до лікарів зі скаргами на печіння в очах, носоглотці, нудоту. Авто, побутові прилади, меблі та дитячі майданчики взялися іржею та сіро-зеленим нальотом.

У Криму впродовж двох днів провели масову евакуацію дітей з Армянська. Утім, окупаційна влада екологічної катастрофи в Криму не визнає. Через це український омбудсмен терміново звернулася в ООН з приводу екологічної катастрофи у Криму. Своєю чергою, українська розвідка повідомила, що викид небезпечної речовини в Криму міг статися через влучення снарядів російських військових.

Залиште свій коментар

Вибір редакції