Влада планує скоротити третину міністерств

Стало відомо про плани влади щодо скорочення третини міністерств, двох третин державних комітетів та інших органів виконавчої влади.

Влада планує ліквідацію великої кількості міністерств та відомств у рамках так званої "адміністративної реформи". Про це стало відомо від джерел "Української правди".

Під скорочення підпадуть третина міністерств та дві третини державних комітетів та інших органів виконавчої влади.

За проектом перерозподілу влади, передбачається, що буде скорочено щонайменше три міністерства. Для адміністрації президента цей проект готувала фірма McKinsey, найнята Рінатом Ахметовим та залучена Наталією Ізосімовою. Паралельно своє бачення реформи намагалися сформувати в уряді.

Так, в нинішньому вигляді перестануть існувати Міністерство житлово-комунального господарства та Міністерство будівництва та регіонального розвитку. Очікується, що їх або об'єднають, або взагалі ліквідують.

Крім того, запланована реформа передбачає зникнення Міністерства у справах сім'ї, молоді та спорту. Значну частину його функцій збираються передати в нинішнє Міністерство культури та туризму. Хто збереже за собою портфель члена уряду - Сафіуллін чи Кулиняк - невідомо.

Як можливий варіант розглядається виокремлення всієї тематики Євро-2012 в Нацагентство з підготовки до чемпіонату Європи з футболу, яке очолить Сафіуллін.

Ще одне міністерство, яке майже гарантовано зникне після адмінреформи - це Міністерство вугільної промисловості. Його планують приєднати до Мінпаливенерго.

Дуже імовірно, що буде розформовано Міністерство промислової політики. Сьогодні його очолює Дмитро Колєсніков, що за СКМівським походженням відноситься також до "донецьких".

Зберігається інтрига з Міністерством транспорту та зв'язку. На Банковій виступають за ліквідацію цього міністерства.

Хоча можливо, Міністерство транспорту не ліквідують, а людину Хмельницького поміняють на Василя Джарти.

За інформацією "Української правди", в ході адмінреформи планують ліквідувати Держкомітет лісового господарства, яке очолює литвинівець Микола Шершун.

Цей напрямок планують віддати Міністерству аграрної політики, яке очолює Микола Присяжнюк - ще один агент Юри Єнакіївського у владі.

Власне, близька ліквідація Держкомлісу підвісила всю ситуацію з сумісниками.

На сьогодні у Верховній Раді накопичилося вже 12 осіб, які незаконно суміщають депутатство з іншою діяльністю. По дев'яти сумісниках є рішення регламентного комітету щодо зняття з них мандату.

Читайте також:

Янукович призначив нових керівників столиці

Реформи Януковича: з 20 міністерств залишиться тільки 12

Янукович пригрозив урядовцям, що буде "різати по живому"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: